در آستانه بازی با نفت آبادان در جام حذفی که از اهمیت بالایی برای کالدرون برخوردار است، علامت سوال بزرگ ترکیب به شرایط بکارگیری مدافعان این تیم مربوط است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گابریل کالدرون در بازگشت شجاع خلیل زاده از محرومیت او را ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشاند تا خط حمله جوان، تکنیکی و پرسرعت نفت مسجدسلیمان بار‌ها در آستانه فروپاشی دروازه علیرضا بیرانوند پیش برود.

احمد الجبوری چندین بار پشت مدافعان پرسپولیس صاحب فرصت شد و با سرعت بالای خود آن‌ها را مغلوب کرد، اما در باز کردن دروازه این تیم ناکام ماند تا شکست آن‌ها پررنگ‌تر نشود. نکته مهم این بازی نیمکت نشینی ۹۰ دقیقه‌ای شجاع خلیل زاده بعد از پایان محرومیت بود. کالدرون که به نظر می‌رسد بیشتر برای راضی نگه داشتن مدافعان تیمش، سعی در سود بردن تمامی آن‌ها دارد و به همین منظور نیز حتی از نادری در خط میانی استفاده می‌کند، در شرایطی که قصد استفاده از شجاع در دفاع راست را داشت، ناگهان او را نیمکت نشین کرد.

موضوعی که اکنون در آستانه بازی با نفت آبادان همه در انتظار این هستند تا در پایان تمرین فردا مشخص شود او قصد دارد چه ترکیبی برای خط دفاعی اینبار مقابل تیم مدعی نفت آبادان و تفکرات دراگان اسکوچیچ استفاده کند. نیمکت نشینی دوباره شجاع خلیل زاده مطمئنا اینبار بدون تاوان نخواهد بود و حاشیه بزرگی برای سرخپوشان در پی خواهد داشت و این مدافع باتجربه و باکیفیت تاب دو بازی پیاپی دوری از ترکیب را نخواهد داشت.

محمد حسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، مهدی شیری، محمد نادری، شجاع خلیل زاده و حسین ماهینی مدعیان حضور در ترکیب اصلی برای پست چهار نفره خط دفاعی هستند و از این میان باید دید در فاصله ۴۸ ساعت مانده به جدال با نفت آبادان در جام حذفی که با اولتیماتوم مدیران باشگاه نیز همراه شده، کالدرون چه تدبیری در ذهن خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.