مدافع نساجی مازندران عقیده دارد کار استقلال مقابل هواداران قائمشهری سخت و دشوار است و چشم به هر ۳ امتیاز دوخته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امروز یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته یازدهم لیگ برتر بین نساجی مازندران و استقلال در قائمشهر برگزار می‌شود. هر دو تیم چشم به ۳ امتیاز این بازی دوخته‌اند تا در جدول شرایط بهتری داشته باشند، اما نساجی در خانه بازی می‌کند و روی هواداران خود حساب باز کرده است. مجتبی ممشلی، مدافع نساجی مازندران هم عقیده دارد کار استقلال مقابل هواداران قائمشهری سخت و دشوار است و چشم به هر ۳ امتیاز دوخته است. حرف‌های او را درخصوص این دیدار در زیر می‌خوانید:

امروز بازی حساسی برابر استقلال دارید.

استقلال در حال حاضر بهترین تیم لیگ است و این هفته‌ها نتایج خوبی کسب کرده و باید گفت بازی سختی درپیش داریم.

شاید وقفه لیگ به نفع تیم‌هایی مثل شما باشد تا به قول معروف تجدید قوا کنید.

درست است. ما از این وقفه لیگ استفاده و نقاط ضعف خود را برطرف کردیم. با انجام تمرینات مناسب و تاکتیکی به مرز آمادگی رسیدیم و برای ادامه بازی‌های لیگ آماده هستیم.

گفتی استقلال در حال حاضر بهترین تیم است. نقطه قوت این تیم کجاست؟

به نظر من خط حمله و خط هافبک بسیار خوبی دارد. در بازی‌های اخیر نشان داده خط حمله خطرناکی دارد، ولی ما با آنالیزی که انجام دادیم، نقاط ضعف این تیم را هم شناسایی کردیم و به خوبی می‌دانیم چطور به استقلال ضربه بزنیم. در واقع خط حمله و هافبک حریف را با هم فلج می‌کنیم!

پس مطمئن هستی استقلال را شکست می‌دهید؟

بله، همانطور که گفتم راه شکست استقلال را می‌دانیم و چون در خانه بازی می‌کنیم، روی هواداران پرشور نساجی حساب ویژه‌ای باز کردیم. بازی مقابل این هواداران برای استقلال سخت و دشوار است، ولی ما انگیزه مضاعفی به دست می‌آوریم تا فقط روی ۳ امتیاز حساب کنیم.

قبول داری نساجی آنطور که انتظار می‌رفت نتایج خوبی کسب نکرده و در مکان یازهم جدول قرار دارد؟

خب بدشانسی آوردیم وگرنه همه می‌دانند نساجی زیبا بازی می‌کند، اما از بدشانسی توپ‌ها وارد دروازه حریفان نمی‌شود. البته ما هنوز یک‌سوم لیگ برتر را سپری کردیم و فرصت جبران داریم. مطمئن باشید نساجی جزو ۶ تیم برتر جدول خواهد بود.

امروز این فرصت را دارید تا با پیروزی ۲ پله در جدول صعود کنید و در رده نهم قرار بگیرید.

هدف ما هم همین است. ضمن احترام به استقلال، فقط ۳ امتیاز را می‌خواهیم، چرا که باید جواب محبت‌های هواداران را بدهیم، هوادارانی که در سرما و گرما و همه شهر‌ها از ما حمایت می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.