عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال استقلال به درگیری‌اش با یکی از مربیان تیم فوتبال امید در اردوی قطر توضیحاتی داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عارف غلامی پس از برتری 2 بر یک استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: شرایط این بازی حساس بود، چون نیاز مبرم به سه امتیاز داشتیم تا بعد از تعطیلی لیگ دوباره به شرایط قبل بازگردیم. خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز را بگیریم.

وی در مورد اینکه دیدار هفته آینده با سپاهان برای استقلال اهمیت زیادی دارد، گفت: تمام بازی‌ها مهم است و امیدوارم در این دیدار هم سه امتیاز را بگیریم.

مدافع تیم فوتبال استقلال راجع به شرایط آبی‌پوشان هم تصریح کرد: شرایط تیم خوب است و اگر کمی مسئولان باشگاه برای حل مشکلات مالی بیشتر تلاش کنند، وضعیت بهتر نیز خواهد شد. اگر مشکلات حل شود، آسوده‌خاطر بوده و با ذهن خوب به دیدارهای آینده فکر خواهیم کرد.

غلامی در واکنش به بحث درگیری‌اش با یکی از مربیان تیم فوتبال امید در اردوی قطر گفت: در مورد تیم امید نمی‌خواهم صحبت کنم که چه اتفاقی افتاده و چه بحثی شده است. اتفاقی است که درون خانواده بوده و امیدوارم حل شود. اگر هم حل نشد، برای تیم امید آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در پایان درباره اینکه انتظارات از استقلال بالا رفته است، گفت: انتظارات همیشه از استقلال بالاست و ما در راستای این انتظارات تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.