هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: امروز ما بهتر از استقلال بازی کردیم اما از موقعیت‌های خود خوب استفاده نکردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی شجاعی با ابراز تأسف شکست دو بر یک تیمش مقابل استقلال تهران اظهار داشت: همانطور که دیدید از نظر فوتبالی سرتر از استقلال بودیم و موقعیت‌های خیلی خوبی را روی دروازه این تیم ایجاد کردیم اما متأسفانه قدر این موقعیت‌ها را ندانستیم و حریف از تک‌موقعیت‌های خود بهترین بهره را برد در چنین بازی‌هایی وقتی فرصت‌سوزی کنید شکست خوردید اتفاقی که برای ما افتاد.

وی با اشاره به شرایط تیم امید ایران عنوان کرد: خوشبختانه تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم امید همه تلاش خود را می‌کنند تا این تیم بهترین شرایط را داشته باشد و بتواند راهی المپیک شود. من به صعود تیم بسیار امیدوارم و انشاءالله روند آماده‌سازی‌مان که تا اینجای کار خیلی خوب بوده همینطور ادامه داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال نساجی در پایان راجع به اینکه باخت تیم امید به قطر و اندونزی همه را ناامید کرده است، یادآور شد: همانطور که بعد از پیروزی مقابل استرالیا گفتم نباید با یک برد مغرور شویم حالا هم می‌گویم بعد از باخت در دو دیدار تدارکاتی نباید ناامید شوید. در همین بازی با قطر کمک‌داور بازی مربی قطر بود و نمی‌شود انتظار داشت خطای مسلم روی مهدی قائدی را پنالتی بگیرد. حتی خود سانچز سرمربی قطر اعتقاد داشت که ما از لحاظ فوتبالی خیلی سرتر از تیم قطر بودیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.