نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در جام حذفی با تساوی خاتمه یافت تا دو تیم برای صعود به مرحله بعدی در نیمه دوم تلاش کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 16:15 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، سید جلال حسینی، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، محمد انصاری، مهدی عبدی، مهدی شیری، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، محمد نادری.

ترکیب صنعت نفت: ناصر سالاری، عقیل کعبی، عیسی آل‌کثیر، مهدی مومنی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی، محمد اهل‌شاخه، مهدی حنفی و عبدالله ناصری.

داور: محمدرضا اکبریان

دقیقه 5: بازیکنان صنعت نفت از روی ضربه ایستگاهی ارسالی روی دروازه پرسپولیس داشتند، اما دفع به موقع شجاع خلیل‌زاده و در ادامه بی‌دقتی بازیکنان صنعت نفت باعث شد علیرضا بیرانوند موفق به مهار توپ شود.

دقیقه 21: پاس در عمق محمد انصاری به مهدی عبدی رسید، اما ضربه این مهاجم پرسپولیس در درون محوطه جریمه صنعت نفت با تکل مدافع آبادانی‌ها به کرنر رفت.

دقیقه 25: عیسی آل‌کثیر با یک حرکت تماشایی، مدافع پرسپولیس را از پیش‌رو برداشت و در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار گرفت که ضربه او پس از برخورد به پای دروازه‌بان پرسپولیس و سپس تیر دروازه، به کرنر رفت تا بهترین موقعیت این بازی از دست برود.

دقیقه 26: پاس در عمق مصطفی احمدی هافبک صنعت نفت، مهاجم این تیم را در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار داد که ضربه او از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

دقیقه 33: ارسال از روی سمت راست روی دروازه صنعت نفت ضربه سر مهدی عبدی را به دنبال داشت که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 39: محمد نادری پشت محوطه جریمه خودش را در موقعیت شوتزنی قرار داد و ضربه‌اش را روانه دروازه کرد. مهاجمان پرسپولیس می‌توانستند با تأثیرگذاری روی ضربه آرام او دروازه را باز کنند، اما این کار صورت نگرفت تا ناصر سالاری به راحتی توپ را مهار کند.

دقیقه 44: محمد نادری در محوطه جریمه نفت موقعیت خوبی برای گلزنی داشت که خروج به موقع سالاری مانع از باز شدن دروازه‌اش شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.