مجتبی ممشلی، مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: در بازی با استقلال به دلیل بدشانسی شکست خوردیم، ولی امیدوارم برابر پرسپولیس بدشانس نباشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجتبی ممشلی در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به شکست تیمش برابر استقلال تهران گفت: ما در مجموع بازی خوبی انجام و در نیمه اول دو سه فرصت خوب را از دست دادیم که اگر یکی از آنها تبدیل به گل می‌شد، استقلال را شکست می‌دادیم. در نیمه دوم هم فرصت داشتیم، ولی نمی‌دانم چرا توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شوند. متأسفانه در خیلی از بازی‌ها بدشانس بودیم و نمی‌دانم این بدشانسی‌ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا از دست دادن فرصت‌ها به دلیل بی‌دقتی و عدم تمرکز بازیکنان نساجی نیست؟»، خاطر نشان کرد: وقتی فرصت‌ها را از دست می‌دهیم، عصبانی می‌شویم. ما در تمرینات روی گل زدن کار می‌کنیم، ولی نمی‌دانم چرا در گل زدن با چنین وضعیتی مواجه شده‌ایم. این موضوع دیگر خسته‌کننده شده است و امیدوارم در بازی با پرسپولیس بدشانس نباشیم. ما تیم خوبی داریم و برخلاف خیلی از تیم‌ها که موقعیتی ایجاد نمی‌کنند، در خیلی از بازی‌ها چند فرصت گلزنی داریم که متأسفانه استفاده نمی‌کنیم.

مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر در پایان اظهار داشت: هواداران نساجی در هر بازی ما را حمایت می‌کنند و مقابل آنها شرمنده هستیم. این هواداران هیچ وقت تیم ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم در بازی‌های آینده این نتایج را جبران کنیم تا آنها هم خوشحال شوند. ما خیلی سخت گل می‌زنیم و خیلی راحت گل می‌خوریم. همه باید تلاش کنیم تا این مشکلات برطرف شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.