وحید شیخ‌ویسی، دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که اشتباهات داوری باعث شد که آنها در دیدار مقابل سپاهان پیروز نشوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید شیخ‌ویسی با اشاره به شکست تیمش برابر سپاهان در جام حذفی گفت: سپاهان یکی از تیم‌های پرقدرت در فوتبال ایران است و بازی سختی در اصفهان داشتیم، ولی در این بازی نمایش بسیار خوبی از خودمان ارائه کردیم و کاملاً مستحق برد بودیم. گل دوم سپاهان که در موقعیت آفساید به ثمر رسید و در نیمه اول هم باید منصوری مدافع راست حریف اخراج می‌شد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان در ادامه افزود: این اشتباهات مانع از برد تیم ما شد، این در حالی است که از لحاظ فنی هم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و چند موقعیت ایده‌آل را نیز از دست دادیم. شاید با این باخت چیزی از دست نداده باشیم، ولی بازی خوبی که انجام دادیم امیدوارکننده بود و امیدوارم این باخت را در لیگ جبران کنیم.

وی با اشاره به دیدار بعدی تیمش با تراکتور در لیگ برتر خاطر نشان کرد: تراکتور هم جزو تیم‌های خوب در لیگ امسال است. آنها باشگاهی باشخصیت هستند و با وجود اینکه تراکتور در بازی‌های اخیر عملکرد خوبی نداشته است، ولی در این بازی دنبال برد است. ما هم به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنیم و در زمین خودمان دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم. تیم ما بازی به بازی شرایط بهتری پیدا کرد و در حال حاضر بازیکنان خیلی با یکدیگر هماهنگ هستند. بازی‌های سخت پیکان شروع شده است، ولی امیدوارم در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم تا در جدول به رتبه‌های بالاتری برویم.

شیخ‌ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکردش در این فصل راضی است، تصریح کرد: من نباید در مورد عملکرد خودم صحبت کنم و این موضوع به کادر فنی مربوط می‌شود. تیم ما خوشبختانه در بازی‌های اخیر نتایج خوبی گرفته و عملکرد خط دفاعی و دروازه‌بان هم مشخص است. همه‌ی ما تلاش می‌کنیم تا در زمین مسابقه بهترین عملکرد را داشته باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.