مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به بازی با نساجی احتمالاً زمان حضور آقای انصاری‌فرد در کمیته انضباطی تغییر خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین قدوسی در خصوص ارسال شکایت برانکو و دستیارانش از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در روزهای قبل شکایت آقای برانکو و همکارانش به باشگاه رسیده اما ما در تلاش هستیم تا بین طرفین تفاهم صورت بگیرد. تلاش ما این است که این تفاهم در خارج از فیفا به دست بیاید چرا که آقای برانکو و همکارانش برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و افتخارات زیادی به دست آوردند و مدیریت جدید باشگاه تاکید دارد جای پرسپولیس و آقای برانکو و همکاران‌شان فیفا نیست .

وی افزود: مطمئناً دیر یا زود بین باشگاه پرسپولیس و آقای برانکو توافق حاصل خواهد شد اما در این بین باید هم حق آقای برانکو حفظ شود و هم حق باشگاه. آقای برانکو و دستیارانش بابت زحماتی که کشیدند طبق قرارداد مطالباتی که دارند که اتفاقا مطالبات سنگینی هم هست و حقی خواهند داشت اما از طرف دیگر به دلیل فسخ یک‌طرفه قرارداد، باشگاه پرسپولیس هم برای خود حقی قائل است. به همین دلیل و  به قول آقای انصاری‌فرد بحث گرفتن تخفیف از آقای برانکو اصطلاح درستی نیست. در مجموع امیدواریم که به توافق و تفاهم برسیم. 

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره احضار محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل این باشگاه به کمیته انضباطی جهت پاره‌ای از توضیحات افزود: باشگاه پرسپولیس از جهات مختلف متضرر شده و آقای انصاری‌فرد در فضایی کاملاً محترمانه اما قاطعانه از حقوق باشگاه پرسپولیس و هوادارانش دفاع کرده است. در این بین برخی‌ها مصاحبه‌های تندتری انجام داده‌اند اما هیچ‌گاه به کمیته انضباطی  دعوت نشده‌اند.

قدوسی تصریح کرد: اگر آقای کالدرون محروم شد به خاطر این بود که گفتند او در مصاحبه‌اش صحبت‌هایی مطرح کرده و باشگاه استقلال از او شکایت کرده است اما برخی از مدیران و  مربیان و بازیکنان تیم‌های رقیب پرسپولیس تندترین اتهامات را علیه پرسپولیس، فدراسیون و ارکان فوتبال کشورمان مطرح کرده‌اند که در وهله اول اتهام به فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کلیه ارکان برگزارکننده مسابقات فوتبال بود و بعداً این اتهامات متوجه پرسپولیس می‌شد. این افراد اما هیچ‌گاه دعوت نشدند اما آقای انصاری‌فرد که اتهامی نزده و فقط از حق پرسپولیس دفاع کرده است دعوت می‌شود. البته ما هنوز دلیل دعوت از آقای انصاری‌فرد به کمیته انضباطی را نمی‌دانیم.

وی افزود: موضوع دیگری که وجود دارد این است که آقای انصاری‌فرد 9 آذر به کمیته انضباطی دعوت شده و این در حالی است که ما در این روز با تیم نساجی بازی داریم و شاید با هماهنگی فدراسیون فوتبال زمان حضور مدیرعامل باشگاه در کمیته انضباطی تغییر کند. در مجموع باید بگوییم مدیریت باشگاه وظیفه خود می‌داند از حق تیم دفاع کند. کمیته انضباطی هم این حق را دارد توضیح بخواهد اما این سوال هم مطرح است که چرا دیگران که تندترین اتهامات را می زنند و با تخلفات تیم شان هم برخورد قاطع و لازم صورت نگرفته احضار نمی شوند؟

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.