سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد با انتقاد از شرایط این تیم گفت: هنوز مسائل پیش پا افتاده را حل نکرده‌ایم، اما می‌خواهیم به آسیا برویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان گفت: بازی خیلی مهمی داریم. می‌دانیم که این بازی چه حساسیت بالایی دارد. وضعیت جدول به گونه‌ای است که به این سه امتیاز نیاز داریم. امیدوارم بازیکنان هم تلاش مضاعفی برای کسب این سه امتیاز داشته باشند. از هواداران‌مان می‌خواهیم حضور پر شوری داشته باشند و در خیلی بازی‌ها که پیروز شدیم، به دلیل حضور پر شور آنها بوده است. می‌خواهیم با حضورشان در ورزشگاه به ما انگیزه مضاعف بدهند.

وی افزود: بازی‌هایی که از تیم صنعت نفت دیدم، آنها تیم بهتری نسبت به فصل گذشته هستند. بازی‌های آنها را دیده‌ام و بازی آخرشان مقابل پرسپولیس را هم دیدم که به نظرم تیمی خوب به لحاظ فنی و با انگیزه هستند. ما باید در خط دفاعی و هجومی باهوش عمل کنیم. با این حال برای بازی فردا تلاش خواهیم کرد تا برنده باشیم و باید در زدن ضربات آخر دقت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در خصوص غایبان تیمش برای دیدار با صنعت نفت گفت: بازیکن مصدوم ما فقط محمد آقاجانپور است و سایر بازیکنان در وضعیت خوبی قرار دارند و آماده هستند.

گل‌محمدی در واکنش به مشکلاتی که در تیم شهر خودرو وجود دارد و بازیکنان به آن اشاره کرده‌اند و در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات حل شده است یا نه، اظهار داشت: هنوز تغییراتی ایجاد نشده است. به طور مثال در لباس‌های تمرینی و لباس گرم زمستانی و حتی چمدان لوازمی است که هر تیمی نیاز دارد. در شأن ما نیست که در این خصوص صحبت کنیم، اما بسیار زشت است.

وی ادامه داد: دو ماه دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم و این اتفاقات خوب نیست. هنوز مسائل پیش پا افتاده را حل نکرده‌ایم، اما می‌خواهیم به آسیا برویم. این مسائل به شخصیت تیم ما ضربه می‌زند. وقتی هم صحبت می‌کنیم، می‌گویند این مسائل پیش پا افتاده است، اما نمی‌دانم چرا همین مسائل پیش پا افتاده را حل نمی‌کنند. بازیکنان و اعضای کادر ما روی نیمکت از سرما می‌لرزند، اما نمی‌دانم چه زمانی این مشکلات حل خواهد شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.