سرمربی شاهین بوشهر گفت: از بازیکنانم خیلی ممنونم، آنها تلاش کردند و به خوبی می دانند که ما باید بازی را ببریم تا بتوانیم نتایج رو به رشد و بیشتری را جلب کنیم. می توانم بگویم با یک تیم سخت و حرفه ای بازی کردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میشو کریستوویچ، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری بعداز دیدار تیمش با پارس جنوبی جم عنوان کرد: در نیمه اول شانس های زیادی را خلق کردیم، می توانم بگویم از اینکه در نیمه اول شانس با ما یار نبود ناراحت هستیم. می توانم بگویم با یک تیم سخت و حرفه ای بازی کردیم. پارس جنوبی جم تیم باتجربه ای است و بازیکنان خوبی دارد.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم ما شروع خوبی داشتیم، لحظه ای که بازیکن ما -آقای احمدی- اخراج شدند در شرایط خیلی سختی قرار گرفتیم. ولی با وجود اینه ما ۱۰ نفره بودیم دو شانس خیلی خوب داشتیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم.

 سرمربی شاهین بوشهر خاطرنشان کرد: من از بازیکنانم خیلی ممنونم، آنها تلاش کردند و به خوبی می دانند که ما باید بازی را ببریم تا بتوانیم نتایج رو به رشد و بیشتری را جلب کنیم.

کریستوویچ اظهار کرد: زمانی که من وارد شاهین شدم می توانم بگویم رفتار بازیکنان چه در داخل تمرین و چه در اتوبوس و رفت و آمدها به صورت حرفه ای نبود و با آرامش کار خود را انجام می دانند، با ورود من رفتار و شیوه تیم تغییر کرد و می توانم بگویم امروز شاید خداوند نخواست که بازی را ببریم و ان شالله در بازی های آینده بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و بازی ها را ببریم.

سرمربی شاهین بوشهر بیان کرد: اگر بتوانیم عادت‌هایی را برای خلق موقعیت به بازیکنان خود آموزش دهیم می توانیم امیدوار باشیم که بازی های زیادی را ببریم و به نوعی بدون خلق موقعیت نمی توانیم امیدوار به برد باشیم. مجددا به بازیکنانم تبریک می گویم که امروز واقعا تلاش کردند و جنگیدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.