هافبک عراقی پرسپولیس گفت: من برای هر تیمی که بازی می‌کنم انگیزه و تعصب دارم و با جان و دل برای پرسپولیس و تیم ملی کشورم به میدان می‌روم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس، در چند وقت اخیر غیبت‌های زیادی داشته و آن‌طور که باید و شاید نتوانست در خدمت تیمش باشد. بشار که با مشکل گذرنامه و تمدید آن مواجه بود مجبور شد طی دو مرحله به بغداد رفته و به این ترتیب چند دیدار پرسپولیس را از دست داد. بشار چند روزی است به تمرینات برگشته و می‌تواند در بازی امروز مقابل نساجی مازندران، پرسپولیس را همراهی کند. با هافبک عراقی پرسپولیس درخصوص مسائل مختلف گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

* بشار، هواداران پرسپولیس نگران غیبت‌های تو بودند.

ببینید من مشکلی برای پاسپورتم به وجود آمد به همین دلیل مجبور بودم به بغداد بروم تا آن را تعویض کنم. در مرحله اول کار‌های اداری را انجام دادم، ولی موفق نشدم پاسپورت را تعویض کنم، ولی خدا را شکر این دفعه کار‌های مربوطه را به طور کامل انجام دادم و دیگر مشکلی وجود ندارد. به هواداران پرسپولیس هم می‌گویم نگران نباشید از بازی امروز مقابل نساجی دیگر به طور کامل در خدمت پرسپولیس هستم.

* برای این مرخصی‌ها با چه کسی هماهنگ کرده بودی؟

برای مرخصی‌هایم باشگاه در جریان کامل قرار داشت و با هم هماهنگ بودیم. ضمن اینکه از کالدرون هم اجازه گرفته بودم و مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

* در این مدت بازی‌های پرسپولیس را دنبال کردی؟

بله مگر می‌شود بازی‌های تیمم را پیگیری نکنم؟ من علاقه خاصی به پرسپولیس و هوادارانش دارم و بازیکن این تیم هستم. بازی‌ها را دیدم. متأسفانه مقابل نفت مسجدسلیمان شکست تلخی خوردیم، ولی خدا را شکر در جام حذفی پیروز شدیم و به مرحله بعد صعود کردیم. اتفاقاً بعد از شکست مقابل نفت مسجدسلیمان کلی حرص خوردم.

* بعضی‌ها معتقدند شکست مقابل نفت مسجدسلیمان، پرسپولیس را از مسیر قهرمانی این فصل دور کرد. نظرت چیست؟

هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و صحبت از قهرمانی خیلی زود است. ضمن اینکه ما اختلاف زیادی با صدر نداریم و با چند برد صدر جدول را پس می‌گیریم. کل تیم یک هدف داریم و آن هم قهرمانی است. شک نکنید تا روز آخر برای رسیدن به هدف‌مان و گرفتن جام قهرمانی تلاش می‌کنیم.

* بعضی‌ها می‌گویند بشار در تیم ملی عراق با انگیزه‌تر از پرسپولیس است. خودت این حرف را قبول داری؟

با احترام به همه این دوستان اصلاً قبول ندارم. من در سخت‌ترین شرایط برای پرسپولیس بازی کردم. نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا می‌آید. من برای هر تیمی که بازی می‌کنم انگیزه و تعصب دارم و با جان و دل برای پرسپولیس و تیم ملی کشورم به میدان می‌روم.

* صحبت از تیم ملی عراق شد. بعد از پیروزی برابر ایران، مقابل بحرین مساوی کردید و حالا سرنوشت صعود دست ایران است.

بله مقابل ایران فوق‌العاده بودیم و سه امتیاز با ارزش را به دست آوردیم، ولی در بازی با بحرین هرچه زدیم به در بسته خورد و با بدشانسی ۲ امتیاز مهم را از دست دادیم، ولی امیدواریم در بازی‌های آینده نتایج مناسبی بگیریم و به دور دوم صعود کنیم.

* این روز‌ها تیم ملی عراق در جام خلیج‌فارس حضور دارد، ولی تو به تهران آمدی تا پرسپولیس را همراهی کنی.

بله، خب جام خلیج‌فارس بسیار مهم است، ولی باشگاه پرسپولیس مخالف حضور من در این بازی‌ها بود. به همین خاطر به تهران آمدم و نمی‌توانم تیم ملی کشورم را همراهی کنم. من هم تابع تصمیمات باشگاه هستم و همه تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس می‌کنم.

* بازی امروز مقابل نساجی مازندران را چطور می‌بینی؟

نساجی تیم قابل احترامی است و می‌دانیم کار سختی مقابل آن‌ها داریم، چون همه تیم‌ها وقتی جلوی پرسپولیس قرار می‌گیرند فوق‌العاده باانگیزه کار می‌کنند. ولی ما نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز این دیدار داریم و هرطور شده باید این بازی را ببریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.