پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بر خلاف استقلال که عملکرد خوبی داشته، پرسپولیس بی‌انگیزه بازی می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جمشید شاه‌محمدی در ارتباط با عملکرد پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر با گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی اظهار داشت: پیروزی مقابل صنعت‌نفت آبادان و صعود به جمع هشت تیم جام حذفی می‌تواند به پرسپولیس از لحاظ روحی کمک کند. فکر می‌کنم این تیم می‌تواند قهرمان جام حذفی شود، اما به قهرمانی پرسپولیس کالدرون در لیگ برتر امیدوار نیستم.

وی در ادامه در خصوص مشکلات پرسپولیس در فصل اخیر تصریح کرد: مشکل پرسپولیس این است که، چون سه فصل متوالی قهرمان شده، بازیکنان فکر می‌کنند می‌توانند به سادگی قهرمان شوند. همین عامل موجب شده بازیکنان بی‌انگیزه باشند و بر خلاف استقلال که خیلی خوب بازی می‌کند، پرسپولیس بی‌انگیزه بازی می‌کند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس پیرامون اشتباهات کالدرون گفت: کالدرون باید روی بازیکنان کار کند و انگیزه آنان را برگرداند، چون با این شرایط پرسپولیس نمی‌تواند قهرمان لیگ برتر شود. اگر کالدرون می‌خواهد پرسپولیس را قهرمان کند با طرز تفکر بازیکنانش را عوض کند. پرسپولیس در تهران خوب باز می‌کند، اما بیرون از خانه مشکل دارد.

شاه‌محمدی در پایان در مورد بازی پرسپولیس با نساجی گفت: نساجی تیم خوبی است و نباید به آن موقعیت داد، چون اگر موقعیت پیدا کند خطرناک است، اما پرسپولیس می‌تواند در تهران این تیم را شکست دهد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.