مدافع تراکتور بعد از یک جلسه غیبت در ترکیب این تیم مقابل نود ارومیه در جام حذفی، اکنون آماده همراهی سرخپوشان تبریزی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم تراکتور امروز در چارچوب رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر میهمان پیکان تهران است. یکی از دغدغه های اصلی مصطفی دنیزلی برای مسابقه امروز مصدومیت ایمان سلیمی بود که به همین خاطر او نتوانست مقابل نود ارومیه در جام حذفی نیز به میدان برود. از این رو با توجه به اینکه رضا اسدی هم با شکستگی بینی مواجه شده بود، نگرانی هایی برای پست دفاع وسط تراکتور وجود داشت.

با تلاش های کادر پزشکی تراکتور اما آسیب دیدگی ایمان سلیمی بهبود پیدا کرده و او در تمرین روز گذشته نیز حضور یافت. سلیمی دیروز همپای سایر بازیکنان در تمرینات گروهی حاضر بود تا خیال دنیزلی از پست دفاع وسط برای دیدار با پیکان راحت باشد. بر این اساس سلیمی و خانزاده همچون دیدارهای ابتدایی فصل زوج تراکتور در پست دفاع وسط را تشکیل می دهند و امیدوارند که بتوانند روز را پشت سر بگذارند.

یکی از تقابل‌های ویژه این بازی می‌تواند تقابل خط دفاعی تراکتور با آقای گل کنونی لیگ باشد. جایی که دنیزلی و هواداران تراکتور امیدوارند با بازگشت ایمان سلیمی به عنوان یکی از مدافعان تاثیرگذار این تیم، او بتواند نمایش موفقی برای شهریار مغانلو، مهاجم گلزن پیکان و آقای گل کنونی لیگ برتر به جا بگذارد و مانع از کامیابی شاگردان حسین فرکی شود. شهریار مغانلو که این روزها یکی از آماده ترین مهاجمان لیگ محسوب می‌شود، هفته گذشته و در جام حذفی نیز نمایش خوبی از خود با گلزنی برابر سپاهان به جا گذاشت و اکنون باید دید ایمان سلیمی و دیگر عناصر خط دفاعی تراکتور مانع از گلزنی این مهاجم خواهند شد یا خیر.

دیدار پیکان و تراکتور ساعت 15 امروز در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.