کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: همیشه گل زدن را دوست داشتم و وظیفه خود می‌دانم که با تمام توان برای تیم بجنگم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایوب والی در گفتگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان اظهار کرد: نکونام به من لطف دارد و من هر کاری که برای تیم انجام می‌دهم وظیفه ام است چون فولاد تیمم هست و بر من واجب است که این گونه عمل کنم. از تمامی هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم که واقعا زحمت کشیدن و با همه توان جنگیدن و در نهایت موفق به شکست دادن گل گهر با ۲ گل شدیم.

وی عنوان کرد: در بازی با گل گهر همه اعضای تیم خوب بودند، چه آنهایی که در ترکیب اصلی بودند و چه بازیکنانی که از روی نیمکت برای موفقیت تیم دعا می‌کردند. ما می‌خواستیم بازی را ببریم و خداروشکر به هدفمان رسیدیم.

کاپیتان تیم فولاد درباره گلهای زیبایی که در این فصل برای تیمش به ثمر رسانده گفت: لطف خدا شامل حال من شده و همیشه دوست داشته‌ام برای تیمم گل بزنم و هر سال موفق شده‌ام برای فولاد گلزنی کنم.

وی با قدردانی از هواداران فولاد عنوان کرد: تماشاگران همیشه به من محبت دارند و از آنها ممنونم. امیدوارم با کمک آنها، بازیکنان، مدیریت باشگاه و کادر فنی بتوانیم نتایج خوب و در شان نام مجموعه بزرگ فولاد و مردم خوزستان را کسب کنیم.

والی در مورد ناراحتی برخی از هواداران تیم فولاد از سیف الهی در بازی با گل گهر گفت: خطای هند سیف الهی در بازی با پرسپولیس یک اتفاق فوتبالی بود. سیف الهی جزء بازیکنان خوب و با تعصب فولاد است و دوست دارم هواداران از او حمایت کنند، این اتفاق ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. هیچ قصد و غرضی در کار سیف الهی نبود و هواداران فولاد هوشیار باشند و به حواشی توجه نکنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.