دیدار تیم های سایپا و فولاد در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فردا چهارشنبه ساعت 15/15 دقیقه در استادیوم پاس قوامین تهران برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های سایپا و فولاد در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فردا چهارشنبه ساعت 15/15 دقیقه در استادیوم پاس قوامین تهران برگزار می شود.

شاگردان ابراهیم صادقی تا قبل از دیدار با فولاد خوزستان، از 12 بازی که انجام داده اند دارای 10 امتیاز بوده و در رده سیزدهم جدول قرار دارند، رتبه ای که سایپایی ها تحت هیچ شرایطی آن را شایسته خود نمی دانند و به دنبال فرصتی هستند تا از این وضعیت خارج شوند.

سایپا در بازی هفته گذشته خود با نتیجه 1بر0 برابر ماشین سازی تبریز شکست خورد و به شدت به پیروزی در این میدان سخت نیاز دارد و بر همین اساس بدون شک آنها در بازی با فولاد علی رغم این که به خوبی به این امر واقف هستند که شاگردان نکونام در این فصل از قدرت بالایی برخوردار می باشند، دنبال یک بازی تهاجمی بوده تا بتوانند با استفاده از میزبانی، سه امتیاز بازی را کسب نمایند.

اما در آن سوی میدان فولاد خوزستان ایستاده است، تیمی که در این فصل با جواد نکونام به یک خودباوری دست یافته و توانسته به نتایج قابل قبولی نیز تا پایان هفته دوازدهم دست یابد.

فولاد از 12 بازی گذشته خود دارای 5 پیروزی 4مساوی و 3 شکست بوده و با 19 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارند و در بازی هفته گذشته خود نیز توانست با نتیجه 2بر0 از سد گل گهر سیرجان عبور نماید و اگر در این بازی به سه امتیاز دست پیدا کنند، می توانند خود را هم چنان در جمع مدعیان قرار دهند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.