برادر کوچکتر لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد خوزستان به طور ناگهانی درگذشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شیمبا مهاجم برزیلی که چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد و یکی از گلزن ترین برزیلی هایی است که به ایران آمده شب گذشته با یک خبر ناگوار مواجه شد. از برزیل به او خبر دادند که برادر کوچکترش در یک اتفاق مشکوک در گذشته و پلیس برای پیگیری پرونده وارد عمل شده است.

برادر شیمبا یکی از دروازه بان های فوتبال برزیل محسوب می شد که در لیگ ایالتی برازیلیا بازی می کرد. از این رو مهاجم برزیلی فولاد هم رابطه بسیار صمیمانه ای با برادرش داشت و خبر درگذشت وی ضربه روحی شدیدی به او وارد کرده است.

خانواده این مهاجم برزیلی شب گذشته خبر مرگ مشکوک پسر 22 ساله خود را به لوسیانو پریرا انتقال دادند و حالا این بازیکن در آستانه بازی فردای تیمش مقابل پارس جنوبی جم شوک روحی بدی را دریافت کرده است.

در این خصوص پریرا از مسئولان باشگاه فولاد درخواست مرخصی کرده و خواسته که برای پیگیری مرگ ناگهانی برادر 22 ساله اش راهی برزیل شود اما هنوز مجوز این موضوع صادر نشده است. البته بعید است فولادی ها مانع سفر شیمبا به برزیل در این شرایط شوند و احتمالا با این روند او در بازی با پارس جنوبی نیز غایب خواهد بود.

گفتنی است؛ این مهاجم برزیلی که پیش از این سابقه بازی در سپاهان، گسترش فولاد و نفت آبادان را نیز دارد، حالا با همکاری پلیس به دنبال سرنخ هایی برای علت مرگ ناگهانی برادرش خواهد بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.