رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: من چندین و چند سمت در اتاق تعاون کشور دارم و نمی‌توانم از آنها استعفا کنم. خبر سرپرستی‌ام در استقلال جوک سال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جدایی استراماچونی از استقلال و همچنین جلسه فرهاد مجیدی با اعضای هیأت مدیره این باشگاه مهمترین مبحث امروز باشگاه استقلال بود.

اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، در خصوص نشستی که عصر امروز اعضای هیأت مدیره با فرهاد مجیدی برگزار صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس: ظاهرا امروز شما و بقیه اعضای هیأت مدیره برای هدایت استقلال با مجیدی صحبت کرده‌اید؟

من اصلا در جلسه با مجیدی حضور نداشتم. یکی دو نفر دیگر از همکاران در این جلسه حضور داشتند و من در مقابل در او را دیدم و سلام و علیک کردیم و تمام شد.

فارس: اما شنیده می‌شود او گزینه اول سرمربیگری استقلال است؟

از نظر من و مدیران باشگاه تا 48 ساعت دیگر منتظر استراماچونی می‌مانیم. اصلا در مورد هیچ مربی دیگری فعلا صحبتی نمی‌کنم و منتظر هستیم تا ببینیم سرمربی ایتالیایی چه پاسخی می‌دهد. نظرم را در مورد مسائل مختلف اعلام کردم و همه عالم هم می‌دانند علاقه من به مجیدی چقدر است.

فارس : با این صحبت‌ها یعنی شما با  مجیدی به جمع‌بندی نهایی رسیده‌اید؟

اول باید ببینیم استراماچونی به تهران برمی‌گردد یا خیر. اگر او این کار را نکرد ما اقدامات قانونی را انجام می‌دهیم. به هیأت مدیره هم گفته‌ام این مربی ایتالیایی دو سه روز فرصت دارد که به تهران برگردد اما اگر این اتفاق نیفتاد با مجیدی قرار کاری می‌‌گذاریم.

فارس:‌اینکه ظاهرا استراماچونی پیغام و پسغام‌هایی داده که در صورت کسر مدت قراردادش به استقلال برمی‌گردد چقدر صحت دارد؟

من هم این حرف‌ها را شنیده‌ام. چند نفری به من این صحبت‌ها را کرده‌اند. 

فارس: شنیده می‌شود قرار است شما سرپرست باشگاه استقلال شوید؟

این خبر اصلا صحت ندارد و جوک سال است.

فارس: چرا؟

من چندین و چند سمت در اتاق تعاون کشور دارم و با این همه مسئولیت چگونه می‌توانم از همه آنها استعفا دهم؟ من اگر بتوانم در همین سمت به استقلال کمک کنم. 

فارس: استقلال نیمه اول را نزدیک بود به پیکان ببازد. شما بازی را نمی‌بینید؟

ان شاالله استقلال بازی را می‌برد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.