وحید امیری، هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، گروه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گروه سخت و دشواری است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید امیری بعد از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل گل‌گهر گفت: خدا را شکر بازی سختی بود و با توجه به نتایجی که در دیگر بازی‌ها رقم خورده بود تلاش کردیم تا سه امتیاز را کسب کنیم که با حمایت هواداران این اتفاق رخ داد.

وی درباره اینکه برخی تیم‌ها می‌گویند از پرسپولیس حمایت بیشتری می‌شود، یادآور شد: از شما خواهش می‌کنم این‌طور سؤالات را از کاپیتان و مدیرعامل و سرپرست تیم بپرسید، ما کاری با تیم‌های حریف نداریم و تمام تلاش‌مان را در زمین می‌کنیم، ولی مطمئن باشید خیلی کمتر از تیم‌های حریف از ما حمایت می‌شود. ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا انتظارات به حق هواداران را برآورده کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره همگروهی این تیم با الشارجه امارات، التعاون عربستان و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: گروه ما گروه سختی است و دو تیم در این گروه صدرنشین لیگ‌های‌شان هستند و التعاون نیز از آن تیم‌های عربستانی است که همیشه هزینه‌های زیادی می‌کند، اما ما نماینده ایران هستیم و دوست داریم بهترین نتایج را بگیریم و مطمئن باشید نماینده شایسته‌ای برای ایران خواهیم بود.

امیری درباره اینکه آیا برای انتخاب مربی تیم ملی از بازیکنان تیم ملی نظری گرفته شده است یا خیر، یادآور شد: اینقدر کشور ما کارشناس و صاحب‌نظر که دارد که تاکنون از ما نظری گرفته نشده است. تاکنون کوچک‌ترین نظری از من خواسته نشده است و فکر می‌کنم آنقدر بازیکن بزرگ در ایران داریم که اگر آن‌ها نظر دهند، خیلی بهتر است.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد، شادابی گذشته را ندارد، تصریح کرد: من به‌عنوان یک سرباز همیشه در خدمت تیم هستم و می‌دانم که تعویض هم بخشی از بازی است. البته هر مربی سبک متفاوتی دارد و از بازیکنان خواسته‌های متفاوتی. من هرچه کالدرون می‌خواهد را انجام می‌دهم تا هواداران به‌عنوان یک عضو کوچک مرا قبول کنند. همیشه تلاشم را می‌کنم تا وقتی پیراهن پرسپولیس را می‌پوشم وجدانم راحت باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.