قریب به ۸ روز است که سرمربی ایتالیایی آبی پوشان با عملی کردن تهدیداتش در خصوص مسائل مالی و دریافت مطالباتش، ایران را به مقصد ایتالیا ترک کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سارا افشار؛ هواداران استقلال در یک هفته اخیر اتفاقات ناخوشایند بسیاری را تجربه کردند از استعفای مدیریت و خالی ماندن اصلی ترین صندلی هیئت مدیره این تیم گرفته تا بلاتکلیفی سرمربی تیمشان که بعد از مدت ها با عملکرد مطلوب، آبی پوشان را به صدر جدول رسانده بود.

با استناد به صحبت های امروز اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال که برای پرداخت مطالبات استراماچونی در ترکیه به سر می برد می توان گفت در صورت عدم بروز مشکل استراماچونی دوشنبه به ایران باز می گردد.

آخرین دیدار استقلال با هدایت استراماچونی به تقابل آن ها با تیم شهر خودرو بازمی گردد که در این دیدار آبی پوشان با تک گل دیاباته به برتری رسیدند و صدر جدول را تصاحب کردند.

 استراماچونی استقلال را در صدر جدول و با ۲۵ امتیاز کسب شده از ۱۳ دیدار، تحویل مدیریت این تیم داد و قراردادش را فسخ کرد و رفت.

 آبی پوشان در غیبت وی به نبرد با پیکان رفتند اما با وجود دو گلی که به ثمر رساندند در نهایت کار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید و با سقوط یک پله ای و اختلاف دو امتیاز به جایگاه دوم جدول رسیدند. با توجه به اینکه پرسپولیس یک بازی کمتر انجام داده است و در صورت کسب ۳ امتیاز این دیدار معوقه به امتیاز برابر با سپاهان می رسد امکان نزول استقلال به رتبه سوم جدول نیز وجود دارد.

استقلالی ها امروز در پانزدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان شاهین بوشهر هستند آن ها با وجود شرایط نابسامان و طبق اخبار دریافتی با ارنج و هدایت از راه دور استراماچونی برای کسب ۳ امتیاز این دیدار و بازگشت به صدر جدول به میزبانی رقیب می روند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.