پرسپولیس در صورتی که گابریل کالدرون به طور قطعی از این تیم جدا شود آن وقت با چالش انتخاب جانشین این مربی روبرور خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بازیکن سابق پرسپولیس نیز معتقد است برای جانشین کالدرون باید کسی بیاید که توان مدیریتی بالایی داشته باشد. حسین بادامکی که اینروزها به عنوان سرپرست هیات فوتبال شهر مشهد فعالیت 6 سال و از سال 85 تا 91 در پرسپولیس بازی کرده است.

او ابتدا درباره فعالیت های اینروزهایش گفت:" اینروزها کارهای مربوط به هیات فوتبال مشهد را انجام می دهد. ما آمدیم به فوتبال مشهد کمک کنیم و دوستان هم در این مدت خیلی لطف داشتند."

بازیکن سابق تیم پدیده و ابومسلم درباره گلایه هایی که اعضای تیم شهرخودرو از کمبود برخی امکانات دارند گفت:" من فکر کنم منظور دوستان در شهرخودرو زمین است. اما واقعیت این است که شرایط زمین در مشهد و کل استان اصلا خوب نیست. در حال حاضر یک زمین خوب در منظرآباد داریم که شهرخودرو در آن تمرین می کند و بقیه زمین ها کیفیت خوبی ندارند. خود هیات فوتبال هم با مشکل زمین برای برگزاری مسابقاتش مواجه است."

او افزود:" چه شخصا و جه هیات فوتبال تمام تلاششان را انجام می دهند که هم برای شهرخودرو و هم برای مشهد مشکل زمین حل شود."

هافبک سابق پرسپولیس که در یک دوره شش ساله از لیگ ششم تا دوازدهم در این تیم حضور داشت درباره شرایط تیم سابقش گفت:" من هم شنیدم که کالدرون فسخ کرده است. نمی توانم بگویم حس بدی ندارم اما فکر می کنم به خاطر مشکلاتی داریم نمی توانیم دیگر از مربی خارجی استفاده کنیم. این فقط برای پرسپولیس نیست و احتمالا برای تیم های دیگر هم پیش می آید و حتی معتقدم برای جذب بازیکن خارجی هم مشکلاتی به وجود بیاید."

او افزود:" بعد از اتفاقاتی که برای استراماچونی افتاد انتظار می رفت این موضوع درمورد کالدرون هم تکرار شود چرا که پرداخت پول به خارجی ها بسیار کار دشواری شده است. از طرف دیگر شرایط اقتصادی به گونه ای است که شاید استفاده از مربی خارجی به صرفه نباشد."

کاپیتان سابق پرسپولیس در ارتباط با اینکه گفته می شود کالدرون به خاطر اینکه افشین پیروانی از تیم کنار گذاشته نشد بازنمی گردد هم گفت:" بعید می دانم نیامدن کالدرون به حضور افشین پیروانی ربط داشته باشد. این ها حواشی است که ایجاد شده و فکر نمی کنم آقای پیروانی نخواهد که کالدرون برگردد. مشکل از نظر من جای دیگری است."

بادامکی درارتباط با جانشینان احتمالی کالدرون هم گفت:" مربیگری کردن در پرسپولیس کار خیلی سختی است و با تیم های دیگر متفاوت است. همه این اسامی که مثل دایی، گل محمدی و علی کریمی که مطرح می شوند اسطوره های فوتبال ایران هستند اما به شخصه معتقدم پرسپولیس کسی را می خواهد که بتواند اوضاع را مدیریت و کنترل کند چرا که بعد از رفتن کالدرون قطعا حواشی و فشارها افزایش خواهد یافت. تیم الان در صدر جدول است و دوست و دشمن می توانند باعث پیدا شدن حواشی زیادی شوند. اما اگر مدیریت خوبی انجام می شود تیم می تواند روند خوبش را ادامه بدهد."

او در پایان با اشاره به مدیریت محمدحسن انصاری فرد هم گفت:" من خودم در زمان مدیریت محمدحسن انصاری فرد به پرسپولیس آمدم اما شرایط امروز نسبت به آن زمان خیلی فرق کرده است. البته از بعضی جهات الان شرایط تیم بهتر است اما فکر می کنم انصاری فرد کار سختی پیش رو دارد."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.