مسوولان باشگاه پرسپولیس امروز آخرین مذاکرات خود را برای بازگرداندن مرد آرژانتینی انجام خواهند داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وضعیت ادامه همکاری گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس بیش از پیش در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. آنطور که از شواهد پیداست این مربی و دستیارانش قصد بازگشت به ایران را ندارند.

طبق برنامه قرار بود کالدرون امروز به قطر برود و در آنجا به اردوی پرسپولیس ملحق شود اما با توجه به لغو اردوی سرخپوشان در قطر، قرار شد که وی به همراه دستیارانش از قطر به تهران بیایند اما در حال حاضر هم او و هم دستیارانش در کشورهای خود حضور دارند.

گابریل کالدرون روز اول ژانویه نامه‌ای را از طریق وکیلش برای باشگاه ارسال کرد؛ نامه ای که در آن اشاره شده بود که مرد آرژانتینی می‌تواند قراردادش را فسخ کند.

مسوولان باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از دریافت این نامه بار دیگر با وی وارد مذاکره شدند. پرسپولیس ۱۷۵ هزار دلار از قسط اول کالدرون را پرداخت کرد و ۱۲۵ هزار دلار باقی ماند. کالدرون به طور شفاهی با درخواست مسوولان باشگاه موافقت کرد اما دستیاران کالدرون از دستور وی مبنی بر عدم سفر به ایران پیروی کردند اما باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با وی متوقف نکرد.

با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته ۱۲۵ هزار دلارباقی مانده از قسط اول کالدرون نیز به حساب یک صرافی در قطر واریز شده و از فردا (پنجشنبه) این مبلغ قابل برداشت است. مسوولان باشگاه رسید پول واریزی را نیز در اختیار کالدرون قرار دادند تا خیال او را بابت پول باقی مانده از قسط اول راحت کرده باشند.

با این حال مسوولان باشگاه پرسپولیس امروز آخرین تلاش‌های خود را برای متقاعد کردن کالدرون به منظور بازگشت به نیمکت سرخ‌های پایتخت انجام می‌دهند و در صورتی که تفاهمی حاصل نشود، باشگاه به سراغ گزینه‌های دیگر خواهد رفت اما براساس اطلاعات به دست آمده توسط خبرنگار ورزشی ایرانا، مقامات پرسپولیس برای شنیدن پاسخ نهایی مرد آرژانتینی تنها تا امشب منتظر خواهند ماند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.