بازیکنان سابق استقلالی ها معتقد است که بازیکنان فعلی این تیم باید بدانند به هرحال مبالغ مربوط به قراردادهای خود أر دریافت خواهند کرد و کسی مانند کاپیتان این تیم باید در شرایط فعلی باهوش تر عمل کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال که سال ها با این تیم در فوتبال ایران و جام قهرمانی آسیا حضور داشت درباره شرایط فعلی این تیم گفت:

به هرحال مربی تیم رفته است و طبیعی به نظر می رسد شرایط تیم نرمال نباشد. جایگزین ایشان آقای مجیدی آمدند و کار را آغاز کردند. فکر می کنم شرایط برای این تیم در حال بهتر شدن است. از طرفی مسئولان تیم هم گفته اند حق و حقوق بازیکنان هم پرداخت شده است و البته گویا به دلیل تعطیلی ناگهانی پول ها در حساب بازیکنان هنوز ننشسته که با اعلام مسئولان این مشکل برطرف می شود.

علیرضا اکبرپور در پاسخ به اینکه اگر طلب بازیکنان به حساب آنها واریز شده باشد از فردا وریا به تمرین باز خواهد گشت یا خیر گفت:

من نمی دانم او را خواهیم دید یا خیر، به هرحال او کاپیتان تیمی است که ۲۰ میلیون هوادار دارد و مشکلات مالی هم همیشه در آن موجود بوده است. وریا بازیکن بزرگی است اما باید در شرایط خاص باهوش تر عمل کند. او کاپیتان تیم است و باید در شرایطی اینچنینی تصمیماتی منطقی تر بگیرد. او باید با درایت بالاتری تصمیمات خود را بگیرد و آن را به بازیکنان هم منتقل کند. الان زمانی است که بازیکنان باید در تمرینات حضور پیدا کنند تا شرایط خوب خود را از دست ندهند. به هرحال مشکلات مالی همیشه در این فوتبال بوده و خواهد بود. یکی از بازیکنانی که مشکلات مالی در این فوتبال را چشیده است من بودم. به هرحال رفتار هواداران سال ها بعد به من نشان داد که در میان تماشاگران چه جایگاهی دارم. حتما تصمیماتی که بازیکنان می گیرند برای هواداران تیم هم اهمیت دارد.

علیرضا اکبرپور ادامه داد:

به هرحال بازیکنان فعلی باید بدانند اگر الان پولشان را ندهند قطعا فردا می دهند اما زمانی بود که ما قرارداد می بستیم اصلا حتی یک نسخه از آن را هم به ما نمی دادند. زمانی قرارداد را می بستند اصلا مبلغی در آن قید نمی شد. اما الان هر طوری که قرارداد می بندند بالاخره بازیکنان به پول خود می رسند. این نکته را هم نباید فراموش کرد ایشان کاپیتان تیم است و رفتار او می تواند روی بازیکنان دیگر هم تاثیر بگذارد.

علیرضا اکبرپور هافبک سابق استقلالی ها درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت این تیم گفت:

من با فرهاد مجیدی رفاقت دارم اما باید بگویم که شرایط سختی را تجربه خواهد کرد. او البته حتما در خود دیده که می تواند در این تیم موفق شود که پا به میدان گذاشت. البته در کنار او هم آقای نامجو مطلق به عنوان یکی از خوشنام ترین پیشکسوتان استقلال در کنار او خواهد بود و به هرحال ما هم باید در کنار هواداران از تیم حمایت کنیم چرا که کادرفنی بتواند آن طور که می خواهد شرایط تیم را به پیش ببرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.