دانشگر از سایپا شکایت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد دانشگر مدافع سابق باشگاه سایپا و کنونی استقلال می گوید شاید مسئولان باشگاه سایپا تمایلی برای حل شدن مشکل نقل و انتقالات این باشگاه ندارند.

محمد دانشگر در خصوص شکایتی که علیه باشگاه سایپا انجام داده است اظهار داشت:

من از ۲ فصل پیش مطالباتی را از باشگاه سایپا داشتم ولی متاسفانه همکاری از سوی این باشگاه برای پرداخت مطالباتم صورت نگرفت، به همین دلیل با وجودی که دوست نداشتم از این باشگاه شکایت کنم اما اقدام قانونی در این زمینه را انجام دادم.

محمد دانشگر افزود:

بعد از شکایت، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال رای را به سود من صادر کرد و بعد از این اتفاق پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته شد.روز چهارشنبه گذشته به درخواست سایپایی‌ها، نشستی با مسئولان باشگاه سایپا برگزار کردم و همه گونه همکاری را با آنها انجام دادم تا بلکه مشکلات نقل و انتقالاتی این باشگاه که خودم هم در آن زحمات زیادی کشیدم حل شود.

محمد دانشگر مدافع کنونی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد:

در آن نشست با وجود همه گونه همکاری مسئولان سایپا می خواستند چکی به من بدهند اما آنها گفتند مجددا مسئولان مالی سایپا هم باید در این مورد نظر بدهند که با این رفتار احساس کردم می‌خواهند با شخصیت من بازی کنند و به همین دلیل از جلسه بیرون رفتم.

محمد دانشگر خاطرنشان کرد:

من برای حل مشکل باشگاه سایپا همه گونه همکاری را انجام دادم و حتی از بخشی از حق و حقوق خودم گذشتم اما شاید مسئولان باشگاه سایپا تمایلی برای حل شدن این موضوع ندارند و مشخص نیست که چه کسی در سایپا تصمیم گیرنده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.