زبیر نیک‌نفس بازیکن پیشن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تصمیمی که علیرضا منصوریان در کنار گذاشتن من از تیم گرفت به اعتبار و شخصیتم لطمه زد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زبیر نیک‌نفس در گفت‌وگو با خبرنگار ، در خصوص شرایطی که در چند ماه گذشته با آن مواجه شد، گفت: من روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، با اینکه عاشق فوتبال هستم ولی از ذوب‌آهن دور شدم و با شخصیت من بازی شد. معمولا بازیکنان به دلیل مشکل فنی یا انضباطی از تیم کنار گذاشته می‌شوند ولی من هیچ مشکلی نداشتم و نمی‌دانم چرا توسط منصوریان کنار گذاشته شدم. من از ایشان خیلی ناراحت هستم، همینطور از باشگاه که حمایتی از من انجام نداد.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش تاکید کرد: دوست ندارم به احترام روزهای خوبی که با منصوریان در فصل گذشته داشتیم، بیشتر از این صحبت کنم و زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. حتی منصوریان بعد از این تصمیمی که گرفت، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مشکل ما فنی و انضباطی نبوده و من هم دوست داشتم بدانم به چه دلیلی کنار گذاشته شدم. منصوریان می‌توانست تا نیم فصل صبر کند و بعد به من بگوید که تو را نمی‌خواهم. من فصل گذشته شرایط خوبی داشتم ولی امسال هم خیلی خوب تمرین می‌کردم ولی نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ داد که کم بازی کردم.

نیک‌نفس که چند روز پیش از ذوب‌آهن جدا شد، در این خصوص تصریح کرد: باشگاه به من گفته بود که می‌توانم تا انتخاب سرمربی جدید صبر کنم یا اینکه جدا شوم و من هم در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم. واقعیت این است که تصمیم منصوریان به اعتبار و شخصیتم لطمه زد و از برخی مسائل دل‌چرکین شدم به همین دلیل دوست داشتم جدا شوم و جایی بروم و که احترام و عزت داشته باشم. من با اینکه شرایط خوبی در این فصل داشتم ولی بدون دلیل بازی نمی‌کردم. خیلی‌ها هم خواستند با من مصاحبه کنند ولی دوست نداشتم آرامش تیم و دوستانم را به هم بریزد.

بازیکن پیشین ذوب‌آهن در خصوص اینکه قرار است در کدام تیم فعالیتش را ادامه دهد، خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد دارم ولی دنبال بازارگرمی نیستم. سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.