باشگاه پرسپولیس همزمان با دو مربی در حال مذاکره است و احتمالا تا آخر امشب تکلیف نیمکت سرخپوشان مشخص می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین قدوسی در مورد روند مذاکرات باشگاه پرسپولیس برای انتخاب سرمربی اظهار داشت: مذاکرات با دو مربی به صورت همزمان در حال انجام است. البته گزینه های باشگاه روی سه نفر نهایی شده است که اگر دو گزینه اول منتفی شود روی برنامه سوم باشگاه رایزنی های خود را آغاز می کند. در برنامه سوم هم دو سه گزینه مدنظر باشگاه هست. بین گزینه ها مربی خارجی هم وجود دارد البته نام های زیادی به باشگاه پیشنهاد شده اند.

وی افزود: گمانه زنی های زیادی در مورد انتخاب مربی و بازیکن می شود و هواداران و رسانه ها مدام با ما در تماس هستند اما من به هیچ کسی اسامی را فاش نکردم چون وظیفه ام ایجاب می کند تا زمانی که گزینه ای نهایی نشده نامش را اعلام نکنم. این موضوع رو در روند مذاکرات تاثیر می گذارد. 

مدیر روابط عمومی باشگاه در خصوص پست آخری که کالدرون در اینستاگرام منتشر کرده گفت: به هر حال او توپ را در زمین مدیرعامل انداخته است اما من در این مدت شاهد بودم که بین کالدورن و مدیرعامل تا قبل از بازی با نساجی روابط بسیار خوبی حاکم بود و نمی دانم چرا بعد از این بازی به دلیل یکسری سوتفاهم ها مشکلاتی ایجاد شد. بارها آقای انصاری فرد از کالدرون تشکر کرد و نمیخواهم در مورد ناراحتی های آقای کالدورن قضاوت کنم اما قرار است آقای انصاری فرد به زودی در مورد اتفاقاتی که رخ داده شفاف با هواداران صحبت کند. در هر صورت باشگاه پرسپولیس همیشه از تلاش هایی که کالدرون انجام داد تشکر می کند و ممنون دار او هستیم. 

قدوسی در مورد روند نقل و انتقالات باشگاه که باعث نگرانی هواداران شده تاکید کرد: در این خصوص درست است که زمان از دست دادیم اما تلاش هایی آغاز شده است. با مربیانی که مد نظر داریم گزینه ها را نهایی کرده ایم و با بازیکنان مورد نظری که سرمربی آینده می خواهد رایزنی ها را آغاز کرده ایم و با برخی گزینه ها هم به جای خوبی رسیده ایم اما باشگاه تا نهایی نشدن مذاکرات هیچ اسمی را رد یا تایید نمی کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.