مالک باشگاه شهرخودرو به احتمال حضور یحیی گل‌محمدی در تیم پرسپولیس به جای گابریل کالدرون واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با جدایی قطعی گابریل کالدرون از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس مسئولان این باشگاه به دنبال توافق با گزینه های جانشینی مرد آرژانتینی است.

از یحیی گل‌محمدی به عنوان یکی از مربیان جانشین کالدرون یاد می شود و گفته می شود مذاکراتی بین او و باشگاه پرسپولیس صورت گرفته است. هرچند گل‌محمدی با باشگاه شهرخودرو قرارداد دارد و اصلی ترین مانع حضورش در پرسپولیس هم گرفتن رضایت از مدیران این باشگاه است.

در همین ارتباط شب گذشته جلسه ای برگزار شد تا پرسپولیسی‌ها زمینه حضور گل‌محمدی را در این تیم فراهم کنند. امروز هم جلسه بین مدیران پرسپولیس و شهرخودرو ادامه خواهد داشت و احتمالا یحیی گل‌محمدی هم در این نشست حضور داشته باشد.

برای پیگیری بیشتر این خبر با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو تماس گرفتیم. حمیدوای در پاسخ به این سؤال که آیا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس می‌شود؟ گفت: این را باید از خود یحیی گل‌محمدی بپرسید!

حمیدوای که تاکید داشت در جلسه است و امکان صحبت کردن ندارد، در خصوص اینکه پرسپولیس با باشگاه شهرخودرو برای گل‌محمدی مذاکره کرده است، گفت: همانطور که گفتم باید از خود گل‌محمدی سؤال کنید. شاید ایشان خودش دوست نداشته باشد به پرسپولیس برود!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.