مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: در سایپا اصلاً مشخص نیست چه کسی تصمیم‌گیرنده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه سایپا که چندی پیش درباره موضوع انتقال علی دشتی از این باشگاه به استقلال و فسخ یک‌طرفه قراردادش، از او شکایت کرده بود این بار درگیر پرونده دیگری از یکی دیگر از بازیکنان جنوبی استقلال شده است. محمد دانشگر که ظاهراً مطالباتی از این تیم داشته و نتوانسته پولش را از سایپا بگیرد با مراجعه به مراجع ذیصلاح از سایپا شکایت کرده است. دانشگر این موضوع را تأیید کرده و گفت: «این شکایت بابت طلبی است که از فصل هفدهم از سایپا دارم. بار‌ها با مسئولان سایپا حرف زدم و قول گرفتم پولم را بگیرم ولی این اتفاق نیفتاد و با اینکه علاقه زیادی به سایپا دارم ولی مجبور شدم از طریق قانون سراغ حقم را بگیرم.»

دانشگر که به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرده گفت: «در این شکایت رأی به سود من صادر شده و قرار شده بود پولم را بدهند. به همین بهانه هم هفته گذشته و به دعوت مسئولان سایپا به باشگاه رفتم و قول داده شد همه طلبم را به من پرداخت کنند. پس از شکایتی که کردم پنجره نقل و انتقالاتی سایپا بسته شده بود و من قصد داشتم با آن‌ها همکاری کنم تا این مشکل‌شان برطرف شود، اما پس از اینکه چک مطالباتم را نوشتند دوباره گفتند مسئول مالی سایپا باید آن را بررسی کند و من هم که حس کردم با شخصیتم بازی شده جلسه را ترک کردم.»

مدافع استقلال درباره اینکه در جلسه چه مسائلی بین او و مسئولان باشگاه ایجاد شده؟ گفت: «در آن نشست وقتی مشکلات مالی سایپا را برایم تشریح کردند من هم تصمیم گرفتم بخشی از حق و حقوقم را ببخشم ولی از اتفاقی که در ادامه رخ داد ناراحت شدم. آنچه متوجه شدم این بود که در سایپا اصلاً مشخص نیست چه کسی تصمیم‌گیرنده است.»

ظاهراً مشکل طرفین هنوز حل نشده، اما شنیده‌ها از باشگاه سایپا حاکی است مسئولان آن درصدد هستند تا هرچه سریع‌تر این موضوع را حل و فصل کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.