بعد از کنار رفتن دومین سرپرست استقلال در نیم فصل نخست حالا همه نگاه ها به ساختمان باشگاه دوخته شده تا سومین سرپرست معرفی شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

معمولا در فوتبال ایران این گونه مرسوم بود که باشگاه ها با تغییرات مداوم کادرفنی و سرمربی به دنبال ثبت رکوردهای عجیب باشند اما امسال استقلال با تمام اتفاقات حاشیه ای که تجربه کرد به شکلی متفاوت از همیشه در حال ثبت رکورد است.

بعد از کنار رفتن غیرمنتظره جواد زرینچه از سرپرستی که در پی بالاگرفتن تنش های قهر استراماچونی رخ داد، ستارهمدانی به عنوان سرپرست استقلال عهده دار امور اجرایی و اداری تیم شد اما این انتخاب هم با ورود فرهاد مجیدی و اختلافات قدیمی که این دو چهره پیشکسوت داشتند، دوام چندانی نیاورد تا ستار هم از سرپرستی استعفا بدهد.

با گذشت نزدیک به ده روز از این استعفا، مدیران استقلال هنوز انتخاب نهایی برای سرپرستی تیم را انجام ندادند گرچه گفته می شود در این راه نظرات سرمربی تیم بیشتر از هرکس دیگر مد نظر است. آخرین اخبار از نهایی شدن سه گزینه برای حضور در این پست کلیدی حکایت دارد، گزینه هایی که هر یک شرایط خاصی دارند و به احتمال فراوان یکی از بین آنها انتخاب و معرفی می شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.