سازمان لیگ بار دیگر تاکید کرد بازی معوقه استقلال در برابر فولاد 27 دی برگزار می شود و در صورت عدم حضور هر یک از تیم ها در میدان سازمان لیگ در مورد نتیجه این دیدار تصمیم گیری می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

غلامرضا بهروان؛ مشاور سازمان لیگ در این باره می گوید: در تقویم هیچ فضایی برای اینکه تاریخ جدیدی برای برگزاری این بازی اعلام شود، وجود ندارد. شاید این امکان برای فولاد وجود داشته باشد اما برای استقلال وجود ندارد. به خصوص که این تیم درگیر بازی های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم می شود. هم اکنون برنامه ریزی برای برگزاری دیدار استقلال – سپاهان در جام حذفی هم برای ما سخت و حتی غیر ممکن شده است و اگر بخواهیم این بازی را هم به لیست بازی های معوقه اضافه کنیم آنوقت به پایان بردن بازی ها برای ما مشکل می شود.

مشاور سازمان لیگ در این خصوص که باشگاه فولاد مدعی شده سه بازیکن در تیم امید دارد و به همین بهانه باید دیدار این تیم با استقلال در تاریخ دیگری برگزار شود، گفت: این قانون از روزی که وضع شد برای حضور بازیکن در اردوی تیم ملی بزرگسالان بوده و نه امید. به هر صورت این بازی باید در تاریخ اعلام شده برگزار شود و طبیعتا اگر فضایی برای تعویق این بازی وجود داشت اصلا نیازی به توصیه باشگاه ها نبود. سازمان لیگ حامی باشگاه ها و در کنار باشگاه ها است و لیگ برتر برای باشگاه ها است و ما اصلا قصد رویارویی با باشگاه ها را نداریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.