با وجود اینکه هفته های متمادی است علیرضا منصوریان از تیم ذوب آهن رفته اما هنوز جانشین او مشخص نشده است!

به گزارش فرتاک ورزشی،

البته چند روز پیش باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه رسمی اعلام کرد؛ در حال توافق با یکی از مربیان خارجی است و او به زودی به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی می شود. در روزهای اخیر و در کش و قوس انتخاب سرمربی باشگاه ذوب آهن، با چند مربی داخلی هم برای هدایت این تیم صحبت کرد که توافق نهایی حاضل نشد. یکی از این مربیان علی دایی بود که حتی خبر انتخاب او به عنوان سرمربی جدید تیم اعلام رسمی هم شد اما علی دایی با تشکر از باشگاه ذوب آهن اعلام کرد برنامه ای برای حضور در این تیم ندارد. دیگر گزینه ی داخلی که به طور جدی با او برای حضور در راس کادر فنی تیم ذوب آهن صحبت شد محرم نویدکیا بود.

این خبر را روزنامه صدای سپاهان اعلام کرده است. محرم نویدکیا بعد از دریافت پیشنهاد از باشگاه ذوب آهن و بررسی آن با تشکر از مدیران باشگاه ذوب آهن پاسخ منفی داد. البته این اتفاق خیلی هم دور از ذهن نبود به این خاطر که محرم سال های سال در سپاهان بازی کرده و محبوبیت خاصی نزد هواداران این تیم دارد و از همه مهمتر در همه سال های اخیر ذوب آهن رقیب سپاهان بوده است.

محرم نوید کیا که برهه ای روی نیمکت تیم سپاهان به عنوان مربی نشست؛ به نظر می رسد فعلا برنامه ای برای مربیگری در لیگ برتر ندارد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.