سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر امیدوار است حسین ماهینی کاپیتان دوم تیم پرسپولیس بعد از فسخ قرارداد خود با این تیم برای ادامه بازی پیراهن تیم زادگاهش را برتن کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میشو کریستوویچ در خصوص فعالیت های باشگاه در فصل نقل و انتقالات می گوید: در تعطیلات زمستانی جذب بازیکن خوب و با کیفیت سخت است به این خاطر که باشگاه ها به بازیکنان خوب اجازه جدایی نمی دهند. با این حال تلاش کردیم بازیکنان با کیفیتی را به ترکیب تیم اضافه کنیم. در جاهایی هم صحبت هایی با برخی بازیکنان داشتیم اما در گام آخر حضور آنها در تیم ما منتفی شد. یکی از این بازیکنان بحیرایی بود. بازیکن تیم سپاهان. همه صحبت ها شده بود اما در لحظه آخر تیم سپاهان به این بازیکن اجازه حضور در تیم ما را نداد. یا بازیکن گل گهر که به تیم ذوب آهن رفت و دوباره به گل گهر برگشت. به هر صورت ما سجاد مشکل پور را به خدمت گرفتیم که به تازگی از خارج از کشور برگشته و امیدواریم در قلب خط میانی تیم ارایه گر بازی های خوبی برای ما باشد. سجاد حیدری هم به جمع ما اضافه شده که امیدوار هستیم با کیفیت و سرعت بالایی که دارد به تیم شاهین کمک کند. حامد محمودی هم به جمع ما اضافه شده و اسماعیل شریفات که در تیم های بزرگی بازی کرده است. ما برای دفاع چپ هم ابوالفضل رزاقپور را در اختیار گرفتیم که در تراکتور بازی نکرد اما می تواند به تیم ما کمک کند. به خصوص که در پست بال هم بازی می کند. ما علاوه بر این ها حسین ماهینی را هم می خواهیم. با او صحبت هایی داشتیم و امیدوارم قبول کند که در تیم زادگاهش بازی کند. او بازیکن باتجربه ای است و به طور حتم می تواند به ما کمک کند. ما ابوالفضل درویشوند را هم در پست دروازه از دست دادیم. تلاش می کنیم یک دروازه بان خوب بخدمت بگیریم. البته سه تا سهمیه فیفا می توانیم، جذب کنیم. باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر به لغو دیدار استقلالفولاد واکنش نشان داد و گفت دیدار ما با تیم شهر خودرو هم باید لغو شد. او در این باره می گوید: به نظر می رسد ما برای فدراسیون فوتبال اهمیتی نداریم در حالی که فدراسیون فوتبال باید همه تیم ها را به یک چشم نگاه کند. ما به دلیل برنامه بازی ای که برای ما تدوین شد نتوانستیم به خوبی بدنسازی کنیم. برخی از بازیکنان تازه به جمع ما اضافه شده اند و دو سه جلسه است، تمرین کرده اند. برای ما 27 دی بازی گذاشته اند در حالی که تیم های دیگر در بهمن ماه به میدان خواهند رفت. امیدوارم باشگاه و کادر مدیریتی بتواند جلوی تضییع حق تیم را بگیرند.

میشو در پایان در خصوص اینکه آیا شاهین موفق می شود تیم را در جدول بازی ها نگه دارد یا نه؟ گفت: من جادوگر نیستم. مربی هستم اما همه تلاش خود را بکار می گیرم که این اتفاق رخ دهد. کادر مدیریت و هواداران دراین زمینه خیلی می توانند به ما کمک کنند. براین باور هستیم ما در نیم فصل دوم به تیم بهتری تبدیل خواهیم شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.