مهاجم تیم فوتبال نساجی گفت: از تیم دیگری برای نیم‌فصل دوم پیشنهاد داشتم، ولی، چون با نساجی قرارداد داشتم توجهی به آن نکردم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدمهدی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار، در مورد ادامه همکاری با باشگاه نساجی مازندران اظهار داشت: اصلا بحث جدایی مطرح نبود. البته یک پیشنهاد بسیار خوب داشتم ولی چون با باشگاه نساجی قرارداد دارم پاسخ منفی دادم. از ابتدای فصل گفتم دلم می‌خواهد در این تیم بمانم و به تعهداتم پایبندم.

وی با اشاره به حضور دیرهنگام در تمرینات تیم نساجی تصریح کرد: برای تعطیلات به شیراز رفته بودم و پس از آن به تمرینات برگشتم. از طرفی اردوی خوبی در بندرعباس برگزار کردیم. بدنسازی و کار‌های تاتیکی در هوای خوب بندرعباس واقعا شرایط مطلوبی را برای بازیکنان به وجود آورده است.

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: عملکرد ما در نقل‌وانتقالات بد نبود. بازیکنان جدید اضافه شدند. فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم. البته همیشه نیم‌فصل دوم سخت‌تر است، چون رقابت‌ها فشرده‌تر و نتیجه‌گیری دشوار‌تر است. با این حال روحیه خوبی در تیم وجود دارد و میل به پیشرفت در بین همه بازیکنان دیده می‌شود. از این رو به ادامه مسابقات برای نساجی بسیار خوش‌بین هستم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.