امید عالیشاه با تصمیم یحیی گل محمدی در جمع سرخپوشان ماندنی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید عالیشاه درست مقابل در خروجی باشگاه پرسپولیس قرار داشت و تنها مانده بود که برای بازیکنان این تیم دست تکان دهد و از لیست سرخپوشان خارج شود تا سرنوشت و آینده خود را در تیم‌های دیگری جستجو کند، اما به یک باره ورق برای امید چرخید و همه چیز عوض شد. البته گابریل کالدرون که این بازیکن را حدود یک ماه در لیست قرمز خود وارد کرده بود و حتی اجازه نمی‌داد شماره ۲ سرخپوشان از روی نیمکت، بازی‌ها را ببیند، از پرسپولیس رفت و دوران حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس شروع شد. همین اتفاق باعث شد همه چیز عوض شود و سرمربی جدید تیم از مدیران باشگاه خواست تا اقدام به حفظ عالیشاه کنند و او را به لیست تیم برگردانند. به جای عالیشاه، این بار فرشاد احمدزاده بود که پرسپولیس جدا شد و به فولاد خوزستان پیوست. عالیشاه در این مورد گفت: واقعاً خوشحالم، خیلی خوشحالم و نمی‌توانم اندازه‌ای برای شادی ام در نظر بگیرم. من از ابتدای فصل تلاش کردم با وجود هر بی مهری که می‌بینم کارم را دنبال کنم. بازیکن حاشیه‌ای نبودم و نمی‌خواستم در پی هر اتفاقی، یک جنجال به راه بیندازم و البته آدم جنجالی هم نیستم، ولی سعی کردم به خاطر پرسپولیس هم شده، آرام باشم.»

عالیشاه اضافه کرد: «شاید در مورد من خیلی مسائل در آینده مشخص شود، اما کاری نکردم که مستحق این اتفاقات باشم. با این حال تصمیمات کادرفنی را پذیرفتم و در پرسپولیس با هر شرایطی که بود ماندم. امروز هم خیلی خوشحالم که ماندنی شدم. می‌خواهم در بازی‌های باقیمانده فصل، بهترین عملکرد را داشته باشم و بهترین بازیکن پرسپولیس باشم. در واقع هر روز استرس داشتم و نمی‌دانستم چه اتفاقی قرار است رخ بدهد، ولی امروز آزاد و سرشار از انگیزه هستم و می‌خواهم تا جایی که می‌شود، به تیم کمک کنم.»

این بازیکن ادامه داد: «از گل محمدی، مسئولان باشگاه و البته هواداران پرسپولیس بی نهایت ممنونم که در این روز‌ها بسیار به من کمک کردند. آن‌ها نشان دادند پرسپولیسی هستند و قدر کسانی که برای تیم زحمت کشیدند را می‌دانند. نمی‌خواهم مصاحبه‌های طولانی یا جنجالی داشته باشم و فقط می‌خواستم بگویم امید عالیشاه در ادامه فصل به یک بازیکن متفاوت تبدیل خواهد شد و امیدوارم آن‌ها هم با حمایت‌های خود به من کمک کنند تا در پرسپولیس یک مهره موثر باشم. انشاالله در کنار هم و با همدلی و یاری می‌توانیم یک قهرمانی دیگر به دست بیاوریم و این بار در کنار یحیی گل محمدی روی سکوی قهرمانی می‌رویم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.