فرهاد مجیدی این روزها با گرمکنی در تمرینات حاضر می شود که روی آرم شرکت تولیدکننده آن با چسب پوشانده شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،
واشی پوشاک بازیکنان استقلال پیش از آغاز فصل شروع شد و کار به جایی رسیده که آبی‌پوشان با ارسال طوماری برای باشگاه، خواهان حل مشکل فوق شدند، چون با وجودی‌که تقریباً یک‌سوم فصل زمستان سپری شده، هنوز گاهی اوقات تمرینات تیم از سرناچاری با لباس‌های آستین‌کوتاه انجام می‌شود!
حالا غیر از این داستان، چند روزی است که یک ماجرای دیگر هم در رابطه با استقلال و لباس‌هایش رخ داده که می‌تواند حاشیه ساز شود.
 
تمرین با لباس چسب‌زده
وقتی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد، مثل همه مربیان لباس در اختیارش قرار گرفت، ولی این روز‌ها در تمرینات او را به شکل دیگری می‌بینیم. مجیدی یا لباس ارائه شده را بر تن نمی‌کند و یا اینکه اگر می‌پوشد روی آرم شرکت تولیدکننده پوشاک فوق را با چسب می‌پوشاند تا به‌نوعی برای آن‌ها تبلیغ نکند و همراه با البسه فوق عکس نگیرد! 
 
اسپانسر شخصی
به‌نظر می‌رسد فرهاد مجیدی در ارتباط با لباس‌هایی که می‌پوشد، هیچ تخلفی را مرتکب نشده است، چون از قرار معلوم، قوانین به سنگربان و سرمربی تیم اجازه می‌دهد با یک شرکت تولیدی لباس به طور جداگانه برای خودشان قرارداد ببندند و از مواهب مالی آن استفاده کنند. کاری که در فوتبال ما سابقه داشته و نفراتی، چون عابدزاده، کی‌روش، بیرانوند، رحمتی و همین حسین حسینی از حامیان مالی شخصی در امر پوشاک استفاده کرده‌اند. حالا شایعات پیرامون مجیدی هم حکایت از آن دارد که فرهاد مجیدی با یک شرکت تولیدی پوشاک توافق کرده و به زودی (احتمالاً هنگام آغاز مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا) از آن رونمایی خواهد کرد.
برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.