سرمربی رئال مادرید نسبت به اخراج سرمربی پیشین بارسلونا واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیستم لالیگا به مصاف سویا می‌رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: نباید چیزی را عوض کنیم و باید به این روند ادامه دهیم. فتح سوپرجام اسپانیا چیزی را عوض نکرد. ما روز به روز کار می‌کنیم. می خواهیم به خوب تمرین کردنمان ادامه دهیم. فصل خیلی طولانی است. سویا حریف سرسختی برای ما خواهد بود.

سرمربی رئال مادرید درباره احتمال این که ایکر کاسیاس روزی رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا شود، گفت: از برنامه‌های کاسیاس خبر ندارم. مانند همیشه برایش بهترین‌ها را آرزو می‌کنم اما نمی‌خواهم خود را وارد چنین بحث‌هایی کنم.

بازیکنان سویا قرار است پیش از آغاز بازی برای رئال مادرید تونل افتخار تشکیل دهند. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: نمی‌دانم این موضوع کمکی به ما می‌کند یا نه. هر کسی عادت‌های خاص خودش را دارد و اگر این کار را نمی‌کردند آن را می‌پذیرفتیم. ما فاتح سوپرجام شدیم اما آن‌ها به سانتیاگو برنابئو می‌آیند تا یک بازی فوتبال برگزار کنند و تنها به این موضوع فکر خواهند کرد. ما هم باید تمرکزمان روی بازی باشد و نه به اتفاق‌های پیش از بازی.

یولن لوپتگی، سرمربی سویا که سابقه هدایت رئال مادرید را داشت به برنابئو بر می‌گردد. زیدان درباره سرمربی اسپانیایی گفت: نمی‌خواهم در این رابطه توضیحی بدهم. در هر لحظه باید زندگی کنید. او می خواست عملکرد فوق العاده‌ای داشته باشد. لوپتگی یک سرمربی است و آن را همیشه نشان داده است. نمی‌خواهم در مورد زمان حضورش در مادرید صحبت کنم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که سرمربی خیلی خوبی است.

ارنستو والورده بامداد سه‌شنبه برکنار شد تا کیکه ستین هدایت بارسلونا را بر عهده بگیرد. زیدان در مورد این اتفاق گفت: نمی‌خواهم خود را وارد چنین مسائلی کنم. در ابتدا ابراز تاسف می کنم. شرایط خوبی نیست. او نشان داد سرمربی خیلی خوبی است و برایش احترام قائل هستم. شرایط در باشگاه‌های بزرگ این چنین است و تغییر نخواهد کرد. می‌دانم اگر در دو بازی شکست بخوریم مانند یک ماه و نیم پیش از من دوباره انتقاد خواهند کرد. نمی‌توانیم همیشه خوب بازی کنیم. باید تلاش کنیم تمام توان‌مان را به کار ببریم و سپس این شما هستید که می‌گویید خوب هستیم یا بد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.