سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: تصمیمی که AFC گرفته، ظالمانه است و به فوتبال ایران لطمه می‌زند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید رمضانی درباره سلب میزبانی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: اینکه ماهیت این رأی مشکل دارد، جای هیچ بحثی نیست. این تصمیم ظلم در حق فوتبال ایران است و باشگاه‌های ما لطمه زیادی می‌خورند. امیدوارم با رایزنی بتوانند این رأی را بشکنند، چرا که تصمیم AFC ظالمانه است.

وی در مورد عدم شرکت تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در صورت قطعی بودن رأی AFC گفت: این موضوع به مدیریت کلان برمی‌گردد و ما نمی‌توانیم به آن ورود کنیم. از نظر خودم، این رأی ظالمانه بوده و چه از نظر فنی و چه از نظر اجتماعی به فوتبال ما لطمه می‌زند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در رابطه با وضعیت آبی‌پوشان تصریح کرد: با توجه به اتفاقاتی که افتاده، در بلاتکلیفی خاصی به سر می‌بریم و نمی‌دانیم باید چه کار کنیم. در روزهای اخیر، تمام برنامه‌های کادر فنی بخ هم ریخته است. باید لحظه‌ای تصمیم بگیریم که چه برنامه‌ای داشته باشیم. فرهاد مجیدی برای امروز برنامه استخر را برای بازیکنان در نظر گرفته بود که به دلیل بارش سنگین برف، به دلیل احتمال سرما خوردن بازیکنان، تمرین را لغو کرد.

رمضانی در واکنش به اینکه برخی از پیشکسوتان به انتخاب او برای سرپرستی تیم استقلال انتقاد کرده بودند، گفت: من حق را به پیشکسوتان دادم و تلاشم را می‌کنم هر کمکی از دستم بربیاید، برای استقلال انجام دهم تا امانتی که دست من سپرده شده، به خوبی از آن محافظت کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.