دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس که در آستانه انتقال به لیگ بلژیک قرار داشت، در نهایت تصمیم به ادامه همکاری با سرخپوشان گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بیرانوند که بعد از درخشش در جام جهانی و در ادامه در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس که او را در آستانه دستیابی به عنوان مرد سال آسیا قرار داده بود، تصمیم گرفت در نیم فصل نقل و انتقالاتی در نهایت راهی فوتبال اروپا شود.

در شرایطی که کارگزاران فیفا طی فرصت باقی مانده اکنون به او سه پیشنهاد معتبر ارائه دادند که شرط فسخ قرارداد او با پرسپولیس که با پرداخت ۷۰۰ هزار دلاری فعال می‌شد را نیز پذیرفتند.

در این بین یکی از تیم‌های خواهان این دروازه بان ملی‌پوش ایرانی، با ارائه بلیت و ویزا و همچنین ایجاد شرایط ثبت پیش قرارداد در ترکیه، خواهان عقد قرارداد با او بود و به این واسطه او باید بامداد امروز تهران را ترک می‌کرد.

بیرانوند اما در آخرین لحظات بار دیگر تصمیم گرفت پیشنهاد دریافتی را رد کند و امروز با حضور در محل تمرین تیمش، دیگر بازیکنان را نیز شوکه کرد و بساط کری و شوخی در این زمینه نیز فراهم شد.

بیرانوند اما در میان شوخی های هم‌تیمی‌هایش با استناد به دعوتنامه باشگاه از تصمیم شخصی خودش گفت و اکنون گفته می‌شود موضوع جدایی او بار دیگر به تعویق افتاده و این بازیکن قطعا تا پایان فصل در جمع پرسپولیس به کار خود ادامه خواهد داد.

گفته می‌شود یکی از دلایل اصلی عبور بیرانوند از این پیشنهاد مشکلات شخصی و بیماری یکی از اعضای خانواده‌اش بوده که باعث شده او فعلا تصمیم خود را تغییر دهد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.