مهدی عبدی در شرایطی در بازی برگشت و در فرصت کوتاهی که به دست آورد توانست به شهرتی بزرگ دست یابد که این روزها کمترین اثری از او دیده می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهاجم شمالی پرسپولیس که در بازی رفت و در دقایق کوتاهی که فرصت حضور در اولین دربی خود را به دست آورده بود، موفق به ثبت گل سه امتیازی و شیرین تیمش شده بود، رفته رفته جایگاه خود را در ترکیب از دست داد و این روزها تنها باید به دیدن عکس‌های او در جریان تمرین بسنده کرد.

عبدی بزرگترین فرصت را بعد از دربی داشت تا از خلا موجود در خط حمله پرسپولیس برای نمایش توانایی خود سود برده و در نهایت به جایگاه مناسبی دست یابد اما رفته رفته تنها خاطره از او به همان گل بیلیاردی‌اش به استقلال منتهی شد و این روزها که سرخپوشان در نقل و انتقالات زمستانی دست به خرید دو مهاجم زده‌اند، شرایط برای بازگشت را به ترکیب برای خود سخت‌تر و تا حد زیادی غیرممکن می‌بیند.

عبدی اما مسلما در جریان دربی پیش رو جزو بازیکنان شناخته شده در استادیوم آزادی محسوب خواهد شد که به طبع در ابتدای بازی باید در انتظار شعارها و تشویق‌های ویژه هواداران تیمش باشد و باید دید در جریان این بازی نیز فرصت حضور در جدال با استقلال را به دست خواهد آورد و قادر خواهد بود نام خود را در کنار بازیکنانی همچون مهدی هاشمی نسب، امید روانخواه، محسن خلیلی، جابر انصاری و ... که در دربی‌های رفت و برگشت موفق به گلزنی‌ شده‌اند، قرار دهد یا خیر. هرچند به نظر می‌رسد اینبار کار برای او سخت‌ و البته غیرممکن‌تر از سابق هم باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.