هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران از کوبل داوری بازی با استقلال تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید امیری پس از تساوی 2 بر 2 پرسپولیس مقابل پرسپولیس در دربی 91 عنوان کرد: برای کسب 3 امتیاز تلاش کردیم اما قسمت نبود که برنده شویم. هواداران دو تیم از بازی امروز راضی بودند و یک دیدار تماشاگرپسند ارائه شد.

وی افزود: در چنین بازی‌های بزرگی تیمی که گل برتری را به ثمر می‌رساند به لاک دفاعی می‌رود و این طبیعی است اما خدا را شکر که گل تساوی را به ثمر رساندیم و البته موقعیت‌های زیادی هم برای گلزنی داشتیم.

هافبک پرسپولیس با اشاره به اینکه سرخپوشان هم از عمق و هم از کناره‌ها به دنبال گلزنی بودند درباره علمکرد داور گفت: او تصمیم بحث‌برانگیزی نداشت و قضاوت خوبی انجام داد.

امیری درباره انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: اسکوچیچ به هر تیمی که رفته تحول ایجاد کرده و امیدوارم به تیم ملی نیز کمک کند. او چند سال است که در ایران کار می‌کند و با روحیات و شرایط فنی بازیکنان ایرانی و فوتبال کشورمان آشناست و به همین دلیل گزینه خوبی بود.

وی درباره مشکلات مالی سرخپوشان تصریح کرد: تا حدی این مشکلات حل شده و امیدوارم هم و غم مسئولان حل تمام مشکلات باشد تا با خیال راحت در لیگ قهرمانان آسیا و سایر رقابت‌ها به میدان برویم.

هافبک پرسپولیس در پایان با بیان اینکه پرسپولیس مالکیت بیشتری در بازی امروز داشت درباره گل دوم این تیم گفت: بعید می‌دانم آن صحنه آفساید بوده باشد. اعضای تیم که در رختکن صحنه گل را دیدند می‌گفتند که آفساید نبوده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.