عجیب‌ترین لحظه دربی 92؛ بازهم غلامپور!

این عجیب ترین تصویر دربی 92 است؛ لحظه شادی منحصر به فرد گل اول استقلال مقابل پرسپولیس.

به گزارش فرتاک ورزشی،

همه چیز از سانتر زیبای مهدی قائدی به سمت دروازه پرسپولیس و ضربه سر محمد انصاری به تیر دروازه خودی آغاز شد. توپ برگشتی به فرشید باقری رسید و شوت او را ارسلان مطهری از فاصله نزدیک به گل اول بازی تبدیل کرد.

این یک گل ویژه برای استقلال بود که بعداز بازی های موفقیت آمیز با فرهاد مجیدی، برای پیروزی وارد میدان شده بود. در این لحظه و در حالی که ارسلان مطهری به سمت میانه میدان می‌دوید تا شادی گل خود را با گیتار فرضی اش اجرا کند، اتفاق جالبی در سمت نیمکت استقلال به وقوع می‌پیوندد.

فرهاد مجیدی که همیشه او را با شادی گل های از ته دلش می‌شناسیم، از سمت نیمکت به سمت زمین چمن استارت زد تا این گل را به تنهایی جشن بگیرد. فرهاد که هنوز آماده و سرپاست، جلوتر از دیگر اعضای کادرفنی، به سمت خط طولی زمین نزدیک شد و ناگهان تغییر جهت داد تا بهزاد غلامپور که قصد داشت به سیاق همیشه روی کت و کول او بپرد، از مسیر منحرف شده و روی زمین سکندری بخورد.

مربی دروازه بان های استقلال که معروف ترین شادی گل های فوتبال ایران را به نام خود ثبت کرده، این بار در خلق صحنه هایی که با آندره ا استراماچونی انجام می داد، موفق نبود که این مسئله به غیرقابل پیش بینی بودن فرهاد مجیدی برمی‌گردد. مهاجمی که با همین تغییرات ناگهانی تا روز پایانی فوتبالش، هر مدافعی را می‌آزرد.

bKU5rMkZiZiU

این تصویر چهارتایی را نعیم احمدی برداشته است و البته تصویر دیگر این صحنه نیز مربوط به امیرحسین خیرخواه، عکاس ورزش سه مستقر در طبقه دوم ورزشگاه آزادی است.عکسهای شادی فرهاد مجیدی هم کار رضا سعیدی‌پور عکاس سایت استقلال است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.