سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: به اندازه کافی مسائلی که حاشیه ساز باشد داریم و نخواستم بازیکنانم از حضور اسکوچیچ در ورزشگاه باخبر شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی در پایان دیدار تیمش مقابل سایپای تهران که با تساوی یک بر یک به یه اتمام رسید، اظهار داشت: برای هر ٢ تیم بازی سختی بود. تیم ما این هفته به‌ خاطر شرایطش تمرکز لازم را برای بازی نداشت. ٢ جلسه مهم تمرینی را از دست دادیم و ذهن بچه‌ها به بازی معطوف نبود.

افاضلی ادامه داد: از کاپیتان تیمم باید تشکر ویژه‌ای کنم، چراکه برای جوانان الگوی خوبی هستند. او با وجود مصدومیت، ٩٠ دقیقه کامل بازی کرد و جوانان باید از او یاد بگیرند.

او گفت: تغییرات زیادی در تیم داشتیم و باید بدانیم که در تمام بازی‌های نیم فصل اول، فقط یک بازی را بردیم. نفرات جدیدی به تیم اضافه شده و همچنان به زمان نیاز داریم. تحویل گرفتن هر تیمی در میانه‌های فصل هم همواره کار دشواری است. همیشه انجام دادن کار‌های سخت، قسمت من می‌شود. اما از شرایط بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی درخصوص تیمش و خطر سقوط به لیگ آزادگان گفت: من چنین خطری را حس نمی‌کنم. تیم من حتی گزینه سقوط هم نیست. مطمئن باشید از نیم‌فصل اول نتایج بهتری هم خواهیم گرفت البته باید مسائل حاشیه‌ای را کنترل کنیم.

او در‌خصوص حضور داشتن اسکوچیچ در ورزشگاه محل برگزاری بازی با سایپا گفت: بین ٢ نیمه متوجه این موضوع شدم و تلاش کردم بازیکنان تیم از این قضیه با خبر نشوند، چرا که مسائلی که بتوانند تمرکز بازیکنانم را به هم بزنند به اندازه کافی داشته‌ایم. این حرکت اسکوچیچ یک کار نرمال در بین مربیان تیم‌های ملی است. به او بابت مربیگری در تیم ملی تبریک می‌گویم و امیدوارم در کارش موفق باشد. تصور می‌کنم با وجود کار دشوار، اسکوچیچ بتواند ما را به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی ببرد چرا که موفقیت اسکوچیچ یعنی موفقیت ما ایرانیان.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.