ارسلان مطهری، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: دلم می‌خواهد بازیکن موثری برای استقلال باشم اما هیچ استرسی برای این دربی نداشتم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

‌ارسلان مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۹۱ اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم به عنوان تیم پیروز از میدان خارج شویم. شانس برتری برای ما بود و آمده بودیم تا بازی را ببریم، اما روی یک اتفاق بازی مساوی شد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بعد از گل دوم استقلال، این تیم عقب نشست و رو به بازی تدافعی آورد، گفت: من یک بازیکن هستم و درباره مسائل فنی حرفی نمی‌زنم. فقط در حیطه وظایف خودم مصاحبه می‌کنم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا فکرش را می‌کردی ۲ گل در دربی به ثمر برسانی و ستاره دربی باشی، تصریح کرد: من برای این بازی، تمام تمرکزم را گذاشته بودم تا به تیمم کمک کنم. دلم می‌خواست بازیکن موثری برای استقلال باشم. البته هیچ استرسی برای دربی نداشتم و راحت بازی خودم را انجام دادم.

مطهری درباره شادی پس از گل خود گفت: این شادی گل من، ابداع خودم بوده و خداراشکر که مورد توجه هواداران استقلال قرار گرفته است. دوست داشتم یک آهنگی هم در شادی گل‌هایم داشته باشم.

وی در پایان در خصوص اینکه با ۲ گلی که در دربی زد،  فاصله خود با شکستن رکورد گل‌های مجیدی در ادوار دربی را به عدد دو کاهش داد و اینکه آیا به دنبال شکستن این رکورد در دربی‌های آینده است یا خیر، خاطرنشان کرد: پاسخی در این مورد ندارم، چون سوال سختی است. فقط می‌گویم ان‌شالله بتوانم همیشه به تیمم کمک کنم.

 

انتهای پیام/