پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تیم‌های عراقی خطرناک هستند و اگر استقلال برابر الشرطه غفلت کند با دردسر مواجه خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاهین بیانی، با اشاره به آخرین وضعیت استقلال و عملکرد این تیم در دربی تهران گفت: خوشبختانه استقلال شرایط خوبی دارد و در دربی هم نمایش خوبی داشت. خیلی‌ها در این چند روز به این موضوع اشاره کردند که استقلال تدافعی بازی کرد، ولی با این حرف موافق نیستم. اتفاقاً استقلال یک بازی تهاجمی را به نمایش گذاشت و حتی دو بار هم از پرسپولیس جلو افتاد. من معتقدم استقلال مستحق گرفتن سه امتیاز بود که متأسفانه به حقش نرسید.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند تعویض مهدی قائدی تصمیم اشتباهی بود که فرهاد مجیدی گرفت، خاطر نشان کرد: ما در زمین مسابقه نیستیم و نمی‌دانیم قائدی چه شرایطی داشت. مجیدی که بعد از بازی به خسته بودن قائدی اشاره کرد، ولی اعتقاد من این است که ماندن قائدی در زمین می‌توانست پرسپولیس را عقب نگه دارد. بعد از این تعویض پرسپولیس جلو کشید و در نهایت به گل تساوی هم دست پیدا کرد. البته این را هم بگویم که سیدحسین حسینی می‌توانست روی گل دوم پرسپولیس عکس‌العمل بهتری نشان دهد.

بیانی راجع به دیدار استقلال برابر الشرطه در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم تصریح کرد: تیم‌های عراقی همیشه با سیاست و شگرد خاصی فوتبال بازی می‌کنند و معمولاً برای فوتبال ما خطرناک هستند. استقلال بازی آسانی ندارد و اگر برابر الشرطه غفلت کند با دردسر مواجه خواهد شد. با این حال امیدوارم شروع لیگ قهرمانان با یک نتیجه خوب برای استتقلال همراه باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.