نیمه نخست دیدار تیم‌های الشرطه عراق و استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی نماینده ایران همراه بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یم‌های فوتبال الشرطه عراق و استقلال در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در گروه A این رقابت‌ها از ساعت 18 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه فرانسو حریری شهر اربیل عراق به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تک گل کاظم سالم (24 - گل به خودی) به سود استقلال به پایان رسید.

مهدی قائدی، مهاجم جوان استقلال در اواسط نیمه نخست این مسابقه مصدوم شد و جای خود را به مرتضی تبریزی داد.

ترکیب الشرطه: احمد باسل، حسام کاظم، علی فائز عطیه، فیصل جاسم، ولید سالم، مازن فیاض، علاء عبدالزهرا، نبیل صباح، محمد مظهر، سعد عبدالامیر لوآبی و علی یوسف.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، نیکولای بودوروف، شاهین طاهرخانی، میلاد زکی‌پور،‌ وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی،‌ آرش رضاوند، مهدی قائدی (35 - مرتضی تبریزی) و ارسلان مطهری.

داور: احمد العلی از اردن

دقیقه 3: ارسال علی کریمی به محوطه جریمه الشرطه می‌رفت موقعیت خطرناکی ایجاد کند، اما مدافعان تیم میزبان توپ را راهی کرنر کردند.

دقیقه 4: آرش رضاوند به دلیل خطا روی بازیکن حریف اولین کارت زرد بازی را به نام خود ثبت کرد تا دو کارته شده و دیدار با الاهلی عربستان را از دست بدهد.

دقیقه 18: اشتباه بازیکنان استقلال باعث شد تا توپ به نبیل صباح برسد که شوت این بازیکن را حسینی دفع کرد.

دقیقه 24: نفوذ میلاد زکی‌پور و ارسال زمینی او را کاظم سالم مدافع الشرطه به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا استقلال با یک گل پیش بیفتد.

دقیقه 45: ارسال محمد دانشگر باز هم می‌رفت تا با اشتباه مدافع الشرطه وارد دروازه شود که توپ راهی کرنر شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.