استقلال ایران در نیمه نخست برابر الشرطه با گل به خودی حسام کاظم، پیروز به رختکن رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال با اینکه بازی را با یک حمله خطرناک شروع کرد، اما این تیم عراقی بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و مهمان خودش را تحت فشار گذاشت. استقلال در این شرایط عقب نشست و بیشتر سعی در بسته نگه داشتن دروازه و سپس استفاده از ضد حملات داشت.

بیشتر حرکات الشرطه توسط مازن فیاض و از سمت چپ خط دفاعی استقلال انجام شد و این تیم بیشتر به دنبال ارسال توپ‌ها و سرزنی بود که هوشیاری مدافعان استقلال باعث شد تا نماینده عراق راه به جایی نبرد، اما این آبی پوشان بودند که با یک حرکت تیمی خوب میلاد زکی پور را صاحب توپ کردند تا ارسال تند و تیز او بر روی دروازه الشرطه مدافع این تیم را به اشتباه بیاندازد و حسام کاظم دقیقه ۲۳ استقلال را به گل اول برساند.

استقلال بازهم عقب نشست و این الشرطه بود که بیشتر در زمین تیم تهرانی حضور داشت. دقیقه ۳۴ مهدی قائدی مهاجم آماده این روزهای استقلال دچار مصدومیت شد و با چشمانی اشک‌بار زمین را ترک کرد. این مصدومیت برای او در حالی اتفاق افتاده که دیاباته نیز مصدوم است و کار مجیدی در خط حمله استقلال را دشوار ساخت. با آن که هنوز چیز دقیقی از میزان آسیب دیدگی قائدی مشخص نیست، اما آن چه از لب خوانی سخن‌های او هنگام ترک زمین بر می‌آمد مصدومیت او به همسترینگ مربوط است و احتمالاً چند هفته‌ای مهاجم بوشهری آبی‌ها را از میادین دور کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.