بدون شک می توان از خرید هوشمندانه زمستانی سپاهانی ها به عنوان بهترین بازیکن این تیم در هزاع بن زاید نام برد، بازیکنی که آخرین تکه گم شده پازل ژنرال در نصف جهان بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

طلسم دو دهه ای سپاهان مقابل العین امارات در حالی شکست که زردها با درخششی مثال زدنی سکوهای هزاع بن زاید را روی سر بنفش پوشان آوار کردند تا سنگین ترین باخت این تیم مطرح و پرافتخار مقابل نماینده های ایران رقم بخورد.

برتری 4-0 سپاهان مقابل العین نه تنها حسرت برد در امارات را برای طرفداران سپاهان بعد از سه شکست و سه تساوی در تاریخ لیگ قهرمانان به پایان رساند بلکه توفانی ترین شروع تاریخ باشگاه اصفهانی آن هم در گروه مرگ را رقم زد تا امیر قلعه نویی و شاگردانش با روحیه مثال زدنی آماده رویارویی با دو مدعی دیگر این گروه باشند.

در این بین اما باید از سروش رفیعی به عنوان ستاره بی چون و چرای زردها در ورزشگاه هزاع بن زاید نام برد، بازیکنی که هم گل زد هم در جریان بازی تاثیرگذاری شگرفی در برنامه های تاکتیکی امیر قلعه نویی و تیمش داشت. خرید زمستانی زردها از شهرخودرو به نظر همان مهره گم شده در پازل تاکتیکی ژنرال بود که با ورودش رنگ و بوی دیگری به سپاهان داده است.

بسیاری از طرفداران اصفهانی از حالا می توانند او را به عنوان جانشین خلف کاپیتان محرم در میانه میدان تیم شان قلمداد کنند، بازیکنی که همان نقش نویدکیای روی اوج را برای زردها می تواند اجرا کند و بازی های ابتدایی او این نوید را به سپاهانی ها داده تا روزهای طلایی تری برای نصف جهان رقم بزنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.