رییس هیات فوتبال سیرجان اعلام کرد یکی از پرسنل ورزشگاه امام علی(ع) سرنگ ها را در رختکن تراکتور انداخته است!

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از دیدار گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز ویدئویی از وجود سرنگ های مشکوک در رختکن تراکتور بعد از بازی دست به دست شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. این مساله واکنش تند تراکتوری ها را در پی داشت. حالا اما مشخص شده یکی از پرسنل ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان که البته در انجام اقدامات عجیب سابقه دار هم هست این سرنگ ها را در رختکن انداخته و به خبرنگاران خبر داده است.

اصغر حدیدی، رییس هیات فوتبال سیرجان در این خصوص عنوان کرد: «بعد از بازی با تراکتور ویدئویی از طرف افراد ورزشگاه امام علی (ع) پخش شد که باعث تکدر خاطر تراکتوری‌ها شد. این حواشی ربطی به تیم فوتبال گل گهر سیرجان نداشت‌.»

وی ادامه داد: «کسی که سرنگ در رختکن تراکتور  از پرسنل خدمات ورزشگاه امام علی است و دلیل او در مورد انداختن سرنگ‌ها معلوم نیست و بدون هماهنگی هیئت فوتبال این کار را  انجام داده است اما او پس از این کار ابراز ندامت و اظهار کرده سرنگ‌ها در رختکن حضور داشته و فقط به خبرنگار‌ها واگذار کرده است و زیر بار پخش آن‌ها در رختکن تراکتور نرفته است. دوربین‌ها را بررسی می‌کنیم مطمئنا اگر توسط این فرد انجام شده باشد باید جریمه شود.»

حدیدی درباره سابقه بد این فرد در خرابکاری های فوتبالی تاکید کرد: «این فرد همان کسی است که اتفاقات پشت دروازه حریف گل گهر سیرجان را در ۲ سال گذشته در لیگ یک رقم زد و حواشی زیادی در زمان به وجود آورد. اما حالا اظهار کرده خود پشیمان است. فوتبال سیرجان مظلوم و آبرودار بوده و به حد کافی به همه شناخته شده است و نباید این حواشی به فوتبال شهر ما ورود کند.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.