شاهین برای ماندن در جدول بازی های لیگ برتر همه ی تلاش های خود را به کار گرفته است و با توجه به تغییرات مثبتی که در تیم ایجاد شده به رسیدن به این هدف امیدوار است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این تیم بعد از تعطیلات زمستانی 3 بازی برگزار کرده که حاصل آن 7 امتیاز بوده. تساوی در برابر شهر خودرو و شکست تیم های پیکان و نساجی.  شاهین برای اینکه از امتیاز میزبانی در دیدار این هفته با ماشین سازی نهایت استفاده را ببرد تماشای این دیدار را برای تماشاگران بوشهری رایگان اعلام کرده است و قرار است در روزهای آتی دو بازیکن جدید خارجی هم به ترکیب تیم اضافه شوند.

سعید مسیگر، مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر دراین باره می گوید:« با نظر سرمربی تیم به دنبال جذب دو بازیکن در پست های هافبک میانی و مهاجم هستیم که در این راستا بیشتر روی گزینه های خارجی تمرکز داریم و با توجه به قانون سازمان لیگ در مورد جذب بازیکنان خارجی هر تیم می تواند ۴ بازیکن خارجی جذب کند که الزاما یکی از آنها باید آسیایی باشد و ما هم اکنون امکان جذب یک بازیکن آسیایی و یک بازیکن از دیگر نقاط جهان را داریم. در تلاش و رایزنی هستیم تا جذب این ۲ بازیکن خارجی با نظر میشو کرستیچوویچ تا پایان هفته جاری و یا اوایل هفته آینده انجام شود.»

جالب اینکه باشگاه شاهین از نظر میزان پرداختی به بازیکنان هم گام های مثبتی برداشته و درصد دریافتی بازیکنان و اعضای کادر فنی را به 50 درصد رسانده است. قرار است تا پیش از فرا رسیدن سال جدید بخش دیگری از دستمزدهای بازیکنان پرداخت شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.