قائدی در 13 بازی اخیر استقلال در لیگ برتر، مجموعا 14 گل زده و ساخته و در لیگ قهرمانان هم در 2 بازی 2 گل زده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زیباترین صحنه دربی تهران شاید، پاس گل قائدی به مطهری روی گل دوم استقلال باشد. لحظه‌ای که قائدی لب خط طولی زمین مقابل دو مدافع پرسپولیس قرار داشت، کسی فکر نمی‌کرد چند لحظه بعد توپ روی خط دروازه به ارسلان مطهری برسد.

قائدی با این پاس گل، به تنهایی در صدر جدول گل‌سازهای لیگ برتر قرار گرفت. او این فصل هفته‌های زیادی را، همزمان آقای گل و پاس گل لیگ بوده و همین حالا هم علاوه بر صدرنشین جدول گل‌سازها، به طور مشترک در صدرجدول گلزنان لیگ هم قرار دارد. او در 13 بازی اخیر استقلال در لیگ برتر، مجموعا 14 گل زده و ساخته و در لیگ قهرمانان هم در 2 بازی 2 گل زده است.

نکته مهم درباره قائدی، پاس‌های او در بازی‌های بزرگ فصل است. قائدی این فصل مقابل همه مدعیان لیگ توانسته پاس گل بدهد و در بازی با پرسپولیس، کلکسیونش را کامل کرد. او در بازی حساس با تراکتورسازی، پاس گل اول دیاباته را به زیبایی داد. بازی با سپاهان، روی ضربه کرنر گل دوم استقلال را ساخت. هفته بعد از آن هم با سر، سازنده تک گل استقلال به پدیده بود. هر سه بازی قبلی، پاس گل‌های قائدی مقابل تیم‌های مدعی توسط دیاباته تبدیل به گل شدند. در دربی که دیاباته غایب بود هم قائدی، توپ را جایی به مطهری پاس داد که گزینه‌ای غیر از گلزنی باقی نماند.

او حالا کلکسیون کاملی از پاس گل با کرنر، ضربه آزاد، پاس عمقی و حتی با ضربه سر دارد. بازیکنی که بر خلاف توجهات به دیاباته، نشان داده بدون او هم می‌تواند کارش را به خوبی انجام دهد و مرد اول خط حمله استقلال محسوب می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.