بارش مستمر و سنگین برف طی روزهای اخیر و روز جاری برگزاری بازی هفته بیستم لیگ برتر بین تیم‌های تراکتور و سایپا را در هاله ای از ابهام فرو برده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با وجود اینکه اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز از چند روز قبل اقدام به برف روبی از زمین چمن و سکوهای تماشاگران استادیوم یادگار امام (ره) کرده است، اما تداوم بارش ها و برودت هوا باعث انباشت برف در این ورزشگاه شده است.

شرایط جوی تبریز و ادامه بارش ها تا فردا / جمعه/ و نیز کاهش محسوس دمای هوا و شرایط سخت جاده دسترسی به استادیوم، برگزاری بازی فردا بین دو تیم تراکتور و سایپا را تا حدودی غیرممکن کرده است، اما مسوولان مصمم هستند این بازی در ساعت مقرر برگزار شود.

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار، اظهار داشت: امروز شرایط کلی ورزشگاه و سکوهای استادیوم جهت تصمیم گیری نهایی برای برگزاری بازی فردا بررسی می شود.

رضا تقیون گفت:  بر این اساس تا ساعاتی دیگر و پس از بررسی تمام جوانب، گزارش مربوطه به ریاست هیات فوتبال استان ارایه و سپس گزارش نهایی به سازمان لیگ ارسال می شود تا تصمیم گیری برای برگزاری یا عدم برگزاری بازی فردا اتخاذ شود.

در همین حال بلیت فروشی بازی دو تیم تراکتور و سایپا آغاز شده است و هواداران می توانند از طریق سایت ticket.tractor-club.com و اپلیکیشن رسمی هواداران تراکتور (تراپ) به قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اعلام کرد: با توجه به مسابقه تیم های تراکتور تبریز و  سایپا در روز جمعه ۲۵ بهمن ماه و ضرورت سرویس دهی به تماشاگران پرشور و فهیم تبریزی، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برای رفاه حال تماشاگران از مبادی میدان ستارخان، میدان نصف را، چهارراه عباسی و هتل مرمر با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت نسبت به  انتقال تماشاگران به ورزشگاه یادگار امام (ره) اقدام خواهد کرد.

این شرکت اضافه کرده است: مبادی حرکتی اتوبوس ها از طریق دوربین های مرکز هوشمند شرکت واحد تبریز در حال کنترل است و  به محض آغاز حضور هواداران در ایستگاه های تعیین شده، فعالیت اتوبوس ها آغاز خواهد شد.       

هواشناسی آذربایجان شرقی پیش بینی کرده است روز جمعه هوای تبریز شاهد رگبارهای برف صبحگاهی خواهد بود و دمای هوا تا ۱۳ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رفت.

هم اکنون برودت هوای تبریز ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر است و بارش برف به صورت رگبار ادامه دارد.

بازی دو تیم تراکتور و سایپا قرار است راس ساعت ۱۵ فردا در استادیوم یادگار امام برگزار شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.